Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukani przez Cashbilla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszukani przez Cashbilla (/Temat-Oszukani-przez-Cashbilla-147564)

Strony: 1 2


Oszukani przez Cashbilla - Kiljan - 20-05-2017 21:12

Poszukujemy innych podmiotów- osoby prywatne lub firmy, które zostały oszukane przez Cashbill SA w związku z sytuacją z końca marca. Przez oszustwo rozumiemy próbę przywłaszczenia prowizji za miesiąc marzec.
Nas - wieloletnich partnerów, którzy wygenerowali w tym czasie kilkanaście milionów obrotu, próbują okraść na kilkaset tysięcy złotych. Jako jedyna firma z branży stara się przywłaszczyć pieniądze za wygenerowany ruch. Nie wiemy czy to ze względu na przewidywane swoje bankructwo czy po prostu "lepkie ręce". Przestrzegamy również wszystkich przed współpracą z tą firmą. Po wypowiedzeniu umowy próbowali jeszcze wykorzystując nasze serwisy zarabiać nieuczciwie na rozsyłkach i wprowadzali klientów w błąd tym, że usługa jest nadal świadczona.
W związku z powyższym prosimy wszystkich oszukanych przez tę firmę o zgłaszanie się do nas. My skierujemy sprawę do sądu. Jeżeli powierzymy to jednej kancelarii, to powinno być i taniej i bardziej efektywnie.


RE: Oszukani przez Cashbilla - Vasaki - 20-05-2017 21:46

Co znaczy próba przywłaszczenia, jestem ciekawy czy to coś na zasadzie blokowania środków nieuczciwych praktyk czy jak można to rozumieć?
Bo z niczego takie akcje się nie dzieją Smile


RE: Oszukani przez Cashbilla - radek0389 - 20-05-2017 21:55

Ja to rozumiem, że cashbill wykorzystuje załamanie rynku z poprzednich miesięcy i chce pod pretekstem licznych "naruszeń" skonfiskować wygenerowane środki partnerów wobec (wg nich) nieuczciwych praktyk, a sami pieniądze zainkasują od operatorów. Tak?

To ja mam pytanie nawiązujące do sytuacji. Czy wobec powyższego problemu, firesub wznowi działania we współpracy z innym agregatorem? Jak na tą chwilę ma wyglądać przyszłość firmy?


RE: Oszukani przez Cashbilla - mateusz2045 - 20-05-2017 21:58

(20-05-2017 21:55)radek0389 napisał(a):  Ja to rozumiem, że cashbill wykorzystuje załamanie rynku z poprzednich miesięcy i chce pod pretekstem licznych "naruszeń" skonfiskować wygenerowane środki partnerów wobec (wg nich) nieuczciwych praktyk, a sami pieniądze zainkasują od operatorów. Tak?

To ja mam pytanie nawiązujące do sytuacji. Czy wobec powyższego problemu, firesub wznowi działania we współpracy z innym agregatorem? Jak na tą chwilę ma wyglądać przyszłość firmy?

Wejdź na czat to się dowiesz co i jak.


RE: Oszukani przez Cashbilla - twardy - 20-05-2017 22:03

Czy to prawda, ze Firesub zostanie przeniesiony do tego samego dzialu co treepay?


RE: Oszukani przez Cashbilla - mateusz2045 - 20-05-2017 22:04

(20-05-2017 22:03)twardy napisał(a):  Czy to prawda, ze Firesub zostanie przeniesiony do tego samego dzialu co treepay?

Prędzej Twoje konto Wink


RE: Oszukani przez Cashbilla - Kiljan - 20-05-2017 22:09

(20-05-2017 21:46)vasaki napisał(a):  Co znaczy próba przywłaszczenia, jestem ciekawy czy to coś na zasadzie blokowania środków nieuczciwych praktyk czy jak można to rozumieć?
Bo z niczego takie akcje się nie dzieją Smile
Cashbill postanowił przywłaszczyć środki z usług, które były bierne, nie miały ruchu nawet od kilku lat. Argumentów merytorycznych nie było ponieważ cashbill przygotował JEDNO pismo, które wysłał do wszystkich firm. Co dodatkowo śmiesznie wygląda gdzie zarzuca się skargi operatorów na usługi, które nie mają żadnego ruchu. Ponadto pisma otrzymały także firmy, które w cashbillu od dawna nie mają żadnych usług.


(20-05-2017 21:55)radek0389 napisał(a):  Ja to rozumiem, że cashbill wykorzystuje załamanie rynku z poprzednich miesięcy i chce pod pretekstem licznych "naruszeń" skonfiskować wygenerowane środki partnerów wobec (wg nich) nieuczciwych praktyk, a sami pieniądze zainkasują od operatorów. Tak?

To ja mam pytanie nawiązujące do sytuacji. Czy wobec powyższego problemu, firesub wznowi działania we współpracy z innym agregatorem? Jak na tą chwilę ma wyglądać przyszłość firmy?
Nie współpracowaliśmy z cashbillem aktywnie, większość usług, które tam były, były usługami biernymi gdzie odnowienia wpadały nam, ludziom, oraz na ich podstawie naliczana była w serwisie zyskowność. Cashbill otrzymał już raporty od teleaudio(cashbill jest pod teleaudio) i pieniądze zostaną lub zostały już im wypłacone.
Akcja z cashbillem nie ma żadnego wpływu na działalność naszej firmy. Po prostu nie możemy dać się okradać, zwłaszcza, że takich podmiotów jest wiele, a cashbill jest wyłącznie pośrednikiem technologicznym. To tak jakby PayU nie chciało wypłacić pieniędzy sklepowi, który korzysta z ich systemu.


RE: Oszukani przez Cashbilla - Jaskoo - 21-05-2017 00:44

Mieliśmy kiedyś taką samą sytuację z Justpay (justpay.pl Digita Virgo S. A.) - środki nie zostały wypłacone do dnia dzisiejszego i odradzamy jakąkolwiek współpracę z tym serwisem. Co prawda w naszym przypadku chodziło tylko o małą 5-cyfrową kwotę. Na chwilę obecną nie czyniliśmy w tym kierunku żadnych kroków prawnych, ale gdyby Wam się udało z cashbillem byłby to dobry znak, że może warto. Trzeba tępić takie zachowania na rynku.


RE: Oszukani przez Cashbilla - :-) - 21-05-2017 09:36

Mam taką samą sytuację, wiszą mi 12k za marzec i nie wypłacą ich jak nie będę miał ruchu w maju!
Porażka z nimi, z jakiej racji mam przepinać do nich serwisu skoro nie mam pewności czy wypłacą.
Działam jako firma.


RE: Oszukani przez Cashbilla - FireMedia - 21-05-2017 19:41

(21-05-2017 09:36):-) napisał(a):  Mam taką samą sytuację, wiszą mi 12k za marzec i nie wypłacą ich jak nie będę miał ruchu w maju!
Porażka z nimi, z jakiej racji mam przepinać do nich serwisu skoro nie mam pewności czy wypłacą.
Działam jako firma.

Cashbill? ale to wypowiedzieli Ci umowe, zabrali kasę i oczekują, że bedziesz robił obrót w maju??