Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! (/Temat-Nagrody-zamowione-z-bugiem-matematycznym-dochodza-15016)

Strony: 1 2


Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - Admin - 14-10-2010 15:13

Witajcie,
dziś thomas dostał 50$ które zamówił na lockerz gdy wprowadzili kod matematyczny - niektórzy mieli bug podczas wprowadznia kodu matematycznego - konkretnie, nie wpisali nic w polu a formularz im przeszedl !

mialem tak i ja, nic o matematycznym zadaniu nie widzialem a zamowiłem drugiego ipoda nano - dziś dostałem potwierdzenie o wysyłce Smile

[Obrazek: drugiipod.png]




tak więc : Jerk2Jerk2Jerk2 and 22


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - BartuS - 14-10-2010 15:16

Heh, gz bananoke ;d


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - MotorniczyTramwaju - 14-10-2010 15:19

No i gitara Tongue Ja jeszcze czekam na nanosa z generala chyba z 1 października, potwierdzenie dostałem daaawno temu a jeszcze nie doszedł Sad

Gratki Tongue


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - BartuS - 14-10-2010 15:22

@motorniczy, na PE zamawiałes ?


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - paskur - 14-10-2010 15:25

Jakie farty, ja jak zapomniałem kodu to się wracałem a moglem sprobowac zamowic


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - D3S1DER1UM - 14-10-2010 15:27

Gratuluje.
Ja jak nie wpisałam kodu to mnie z całego restocku wywaliło xD.


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - Bolt - 14-10-2010 15:42

gz bananku Smile Ja nie wpisałem matmy i 25$


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - Miu - 14-10-2010 15:52

gratki Big Grin już paru sobom przyszło mimo że też nie wpisały kodu.moze na tym restocku odpuścili?


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - InTeR - 14-10-2010 15:58

Dlaczego bug? Być może matma się wyświetlała dla tych co za szybko się zalogowali lub za szybko wybrali nagrodę?
A może losowo?


RE: Nagrody zamowione z bugiem matematycznym dochodzą ! - tomsonFCB - 14-10-2010 15:59

Mieliśmy niezłego farta Big Grin Najważniejsze, że nie anulowaliSmile