Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Darmowa domena (/Temat-Darmowa-domena-150716)

Strony: 1 2


Darmowa domena - tomek7912 - 10-09-2017 11:00

Zna ktoś strony, które oferują darmowe domeny? Mogą być z jakimiś śmiesznymi kropkami. Byle nie trzeba było rejestrować na osobę. Z góry dziękuję Smile.


RE: Darmowa domena - Pawlak093 - 10-09-2017 17:54

Domeny z smieszynmi kropkami? Kazda domena jest rejestrowana i trzeba podac dane osobowe.


RE: Darmowa domena - rachman - 10-09-2017 17:59

Może o subdomeny chodzi? Jak kropki i bez danych to jedynie chyba subdomeny np. w darmowych hostingach jak cba.pl


RE: Darmowa domena - tomek7912 - 10-09-2017 21:32

(10-09-2017 17:59)rachman napisał(a):  Może o subdomeny chodzi? Jak kropki i bez danych to jedynie chyba subdomeny np. w darmowych hostingach jak cba.pl
Tak o coś takiego chodzi tylko by nie kończyło się na pl.


RE: Darmowa domena - Nemek - 10-09-2017 21:42

Masz na namecheap domeny za bodajże 88 centów z ukryciem danych. Ewentualne dla "bezpieczeństwa" możesz podać fejk dane.
Z darmowych to .tk. Jeśli chcesz darmowy hosting z aliasem w domenie .com, to wpisz w google "free web hosting" ewentualnie blogger albo wordpress.com


RE: Darmowa domena - specuuu - 10-09-2017 22:05

nazwa.pl beta.home.pl home.pl az.pl tam masz domeny za 0zł


RE: Darmowa domena - rachman - 18-09-2017 20:25

(10-09-2017 21:32)tomek7912 napisał(a):  
(10-09-2017 17:59)rachman napisał(a):  Może o subdomeny chodzi? Jak kropki i bez danych to jedynie chyba subdomeny np. w darmowych hostingach jak cba.pl
Tak o coś takiego chodzi tylko by nie kończyło się na pl.

No to musisz jakiś free hosting założyć ale najprościej nie w PL firmie. Wpisz w gogla "free hosting" i załóż sobie konto. Na bank jakąś darmową subdomenę dostaniesz do hostingu. Hostinger dawał np. z końcówką .es i inne ale starony na free u nich niezbyt fulglają, spore limity i strona wisi, innego poszukaj.


RE: Darmowa domena - code666 - 19-09-2017 13:44

(10-09-2017 22:05)specuuu napisał(a):  nazwa.pl beta.home.pl home.pl az.pl tam masz domeny za 0zł

Chyba nie do końca. Bo pierwszy rok jest jeśli już za darmo, ale automatycznie, aby mieć ten rok za darmo, musisz zapłacić za kolejny - gdzie opłata z tego co wiem jest stosunkowo dużo wyższa, niż normalnie i wychodzisz bym powiedział, że na równo jakbyś skorzystał z normalnej opłaty gdzieś indziej. Firma nie może tracić na takim czymś Wink Warto czytać umowy, regulaminy i zasady.


Darmowa domena - specuuu - 19-09-2017 13:46

(19-09-2017 13:44)code666 napisał(a):  
(10-09-2017 22:05)specuuu napisał(a):  nazwa.pl beta.home.pl home.pl az.pl tam masz domeny za 0zł

Chyba nie do końca. Bo pierwszy rok jest jeśli już za darmo, ale automatycznie, aby mieć ten rok za darmo, musisz zapłacić za kolejny - gdzie opłata z tego co wiem jest stosunkowo dużo wyższa, niż normalnie i wychodzisz bym powiedział, że na równo jakbyś skorzystał z normalnej opłaty gdzieś indziej. Firma nie może tracić na takim czymś Wink Warto czytać umowy, regulaminy i zasady.


i jak zmusza mnie do zapłacenia tego? Przecież mam prawo w każdej chwili zrezygnować, nie podawałem danych do mojej karty czy miejsca zamieszkania, namierza mnie po ip i każą płacić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Darmowa domena - twardy - 19-09-2017 13:53

Nie zmusza. Wysla Ci fakture proforma, ktora Cie do niczego nie zobowiazuje.