Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) (/Temat-Uzupelnienie-pazdziernikowe-Rezerwacja-nagrod-15396)



Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - KoGi - 22-10-2010 08:41

Czas na kolejne uzupełnienie nagród ! Przeczytaj i sprawdź jak wygrać!

Uzupełnienie odbędzie się drogą rywalizacji. Zadanie będzie polegało na sparowaniu wszystkich kart w jak najkrótszym czasie w grze "pamięć" dostępnej aktualnie w wersji treningowej w dziale nagrody. Wersja na rywalizacji będzie zawierała więcej kart, a na odwrotach będzie coś innego niż kolory. Wersja gry będzie posiadała dodatkowe zabezpieczenia przed oszustami.

Rezerwacja nagród będzie trwać do 25.10.2010r. włącznie.

Rywalizacja o nagrody odbędzie się 26.10.2010r. oznacza to, że w tym dniu zamiast treningu będzie dostępna gra o nagrodę. Nieważne o której godzine przystąpisz do gry, liczy się tylko czas w niej uzyskany!

Ranking przedstawimy następnego dnia po weryfikacji wszystkich zwycięskich czasów. I jeszcze kilka zasad: Rezerwujemy nagrodę o którą chcemy grać w rywalizacji. Jeden użytkownik może zarezerwować jedną nagrodę. Nie można zmienić rezerwacji. Wygrywa tyle osób ile było danej nagrody, np 5 pendriveów 4gb - wygrywa je 5 osób z najlepszymi czasami, którzy zarezerwowali tą nagrodę. W przypadku braku wygranej, zwracamy 95% punktów zainwestowanych na rezerwację nagrody.

Smyczka Thisbox 20
Kingston microSDHC 8GB

4- Podst

4- Premium
Logitech Dual Action 3
Nawigacja GPS TomTom 1
Klawiatura Logitech Wireless K350 2
Klawiatura A4 Tech X7 4
Podkładka Razer 5
Odtwarzacz MP3 Intenso 4
Słuchawki Creative Labs EP-630 5
Słuchawki Plantronics GAMECOM 4
Pendrive Kingston DT101C/4GB 6
Canon iP2700 2
Lokówka Rowenta CF4012 2
Telefon komórkowy Samsung S5230 Avila 1

Rezerwację czas zacząć !! Smile



RE: Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - Magnus - 22-10-2010 14:40

Fajna sprawa z tymi kartami :]


RE: Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - Wojtas100 - 22-10-2010 17:24

Coś późno ,ale lepiej późno niż wcale.
Może coś zgarnę Smile


RE: Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - Grub63 - 22-10-2010 17:56

Czemu nie zrobią normalnego restocku, ja do tych kart nie mam głowy Tongue


RE: Uzupełnienie październikowe! (Rezerwacja nagród) - Wojtas100 - 23-10-2010 16:06

(22-10-2010 17:56)grub63 napisał(a):  Czemu nie zrobią normalnego restocku, ja do tych kart nie mam głowy Tongue

Każdy jest w czymś dobry dlatego co jakiś czas są inne restocki i to mi się podoba.