Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komentarze i ich wpływ na pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Komentarze i ich wpływ na pozycjonowanie (/Temat-Komentarze-i-ich-wplyw-na-pozycjonowanie-155548)



Komentarze i ich wpływ na pozycjonowanie - Hoolig4n - 23-03-2018 15:52

Cześć. Nurtuje mnie kilka spraw, pozwolę sobie zadać te pytania w punktach:

1) Czy komentarze na blogu (wordpress) mają wpływ na pozycję strony?
2) Jeśli tak, to czy fejkowe komentarze przejdą, czy lepiej unikać tego typu opcji.
3) Jeżeli fejkowe komentarze nic złego nie zrobią (tzn. serpy przez to nie polecą w dół) to czym je dodać, jest jakaś wtyczka do Wordpress'a umożliwiająca dodanie fake komentarzy? Jeśli nie to co innego?

Interesuje mnie bardzo wpływ tych fejkowych komentarzy, bo i tak mam zamiar kilka sobie dodać, żeby całość wzbudzała większe zaufanie.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, miłego piątku! Smile


RE: Komentarze i ich wpływ na pozycjonowanie - trikmen - 10-04-2018 11:21

Według mnie ma to wpływ na pozycję. Testowałem na swoich stronach i czasami google wyświetlało w wynikach właśnie komentarze i opinie.