Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! (/Temat-Rozwiazane-Koszulka-UW-Kiedy-15610)



[Rozwiązane]Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - Czarny767 - 25-10-2010 18:37

Cześć , mam takie pytanie ! Kiedy w końcu dostanę mojego t-shirta UW ?! Czy będzie tak jak z koszulką z-list ,której też nie dostałem!
Może ktoś napisać mi e-mail z pytaniem , kiedy mogę się spodziewać t-shirta?4


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - Magnus - 25-10-2010 18:50

Napisz po polski w odpowiednim dziale tłumacz Ci przetłumaczy na ich język i po sprawie.Tongue


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - matiss34 - 27-10-2010 16:37

tez czekam na ta koszulke, cierpliwosc to nasza jedyna nadzieja i wyjscie, ale maila warto napisac, napisz w dizale tlumacz odpisza w 2min


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - MotorniczyTramwaju - 27-10-2010 16:46

Wysyłali dopiero Poniedziałek/Wtorek więc jeszcze sobie poczekamy chyba do połowy listopada.


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - Wojtas100 - 27-10-2010 16:49

Trzeba czekać czekać i czekać.

Musimy być cierpliwi.

Ale dobrze ,że UPS.


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - cinexik - 27-10-2010 19:29

Hm..
dostałem stroj do PE od lockerz, a po 2 tygodniach napisali mi, że ten stroj został wysłany xD
niedlugo po tym dostalem maila, (bo pisalem do nich) ze koszulki UW sa ciagle wysylane i trzeba czekac. Smile
wiec czekamy Big Grin


RE: Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - olaaaxpp - 27-10-2010 20:13

No ciekawe, skoro wysyłali to do mnie może nie dojść, ponieważ miałam zły adres w profilu którego nie mogłam zmienić przez tydzień.

Ale kij z tym, w pupci mam lockerzową koszulkę, jako szmata do podłogi się tylko nadaje Big Grin


[Rozwiązane]Koszulka UW !!!! Kiedy ?!! - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.