Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]OPŁATY NA LOCKERZ.COM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]OPŁATY NA LOCKERZ.COM (/Temat-Rozwiazane-OPLATY-NA-LOCKERZ-COM-1564)



[Rozwiązane]OPŁATY NA LOCKERZ.COM - Mateusz794 - 08-02-2010 19:19

Witam!!!
Mam pytanie doszły mnie słuch że trzeba płacić za przesyłke,lub za cło niewiem dokładnie ale czy to prawda że ja ponosze jakieś opłaty jeśli zamówie np.Ipoda???jak tak to ile musze zapłacić na przykład za koszulke??a tak przy okazji ile kosztuje koszulka w punktach??


RE: OPŁATY NA LOCKERZ.COM - mikobro - 08-02-2010 19:24

Witaj Smile
Tak to niestety prawda, trzeba płacić.
A dokładnie nie za sama przesyłka, bo ta jest darmowa lecz cło i vat. Może się również trafic ze bedziesz mial farta i akurat celnicy nie przyczepia sie do twojej paczki Big Grin
Koszulka bedzie pewnie za darmo, nic nie bedziesz musial placic. Koszulke mozna zdobyc zdobywajac status z-list lub na restocku za 200 PTZ.
A i za Ipoda trzeba by zaplacic ze 140 zl ale nie jestem pewien Big Grin To i tak bardzo malo. Bo mozna sprzedac za pare razy wiecej wiec zysk jest duzy Tongue Oczywiscie zalezy jeszcze o jakim Ipodzie mowimy. Ja mialem na mysli iPoda toucha 8 GB.
Pozdro Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]OPŁATY NA LOCKERZ.COM - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.