Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) (/Temat-key-drop-pl-wylosuj-sobie-gre-za-darmo-157280)

Strony: 1 2


Darmowe skrzynki z kasą - Michal0796 - 02-07-2018 18:16

Strona: key-drop.pl
Po zalogowaniu się na niej przez steama, zmienienia nicku i avatara mamy możliwość otwarcia 1skrzynki dziennej w której mamy do wygrania nawet 20zł albo walutę wirtualną którą zamieniamy na gry.
Oczywiście można przelać kasę i próbować sił ale dziennie jedno kliknięcie zajmuje kilka sekund a można naprawdę się ucieszyć.
Gdy w opcji promocyjny kod wpiszecie "JOKER" to dostaniecie na start 2zł.
Myślę że jest to fajna opcja dla osób które grają a nie chcą wydawać hajsu na gry.
[Obrazek: FB_IMG_1530551362350.jpg]

Ja wygrałem Minecrafta Tongue


key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - Hubcio9 - 16-07-2018 16:11

Witam, dzisiaj przedstawiam Wam stronę, gdzie możecie wylosować sobie darmową gierke! Tak, za darmo! Smile
https://key-drop.pl
Z tym kodem dostajecie 2 zł!!!
kod---> FREEK


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - KubenQ - 16-07-2018 16:35

No nawet dobrze ale strona pewnie jak każda losujesz jakieś słabe mało znane gry.
Ja o tworzyłem bronze case i trafiłem grę za 17.99 zł


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - Hubcio9 - 16-07-2018 16:56

Ja trafiłem gta V Smile


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - Yoka124 - 16-07-2018 16:59

(16-07-2018 16:56)Hubcio9 napisał(a):  Ja trafiłem gta V Smile

Gówno prawda, takie strony to zwykły scam. A na tego typu stronach wypadają tylko i wyłącznie gry sprzedawane włascicielą takich stron w tysiącach kluczy za grosze. Sam niewiem, dlaczego youtuberzy reklamują strony tego pokroju ale no cóż hajs sie musi zgadzac


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - adi_hq - 16-07-2018 17:07

TVgry wypowiedziało się na temat stron tego typu!

Teoretycznie można zarobić na tych grach, ale praktycznie nikt od Ciebie ich nie kupi Xpokerface


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - KubenQ - 16-07-2018 17:11

Za darmo zawsze warto wziąć ale lepiej nic nie kupować na tej stronce


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - amcin - 16-07-2018 17:21

I co mi z tych 2PLN skoro skrzynka kosztuje 3PLN?


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - TakieŻycie - 16-07-2018 21:12

Dokładnie tak jak mówi poprzednik najtańsza skrzynia kosztuje 3 złote więc nie dostaniemy żadnej "gry za darmo" to po pierwsze a po drugie również pragnę zaznaczyć że większość gier które się wygrywa mimo że posiadają wartość steam większą niż cena skrzyni to były one dostępne w internecie za darmo i nawet nikt ich nie odkupi wiadomo twórcy strony muszą na czymś zarabiać nie wątpię że można wylosowac jedną z "lepszych gier" jednak jestem pewien że już bardziej się opłaca kupić grę która nas interesuje na takim g2a czy allegro niż bawić się w losowanie tego typu strony są reklamowane przez YouTuberow którzy mają spore zasięgiem wśród młodszej widowni która da się na to nabrać.


RE: key-drop.pl wylosuj sobie gre za darmo :) - BertekKop - 17-07-2018 05:20

Zgadzam się w 100%, jest to po prostu pułapka na jeszcze nieświadomych użytkowników.