Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata środków skrill - konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Wypłata środków skrill - konto bankowe (/Temat-Wyplata-srodkow-skrill-konto-bankowe-157541)



Wypłata środków skrill - konto bankowe - Sergio7 - 02-08-2018 09:35

Witam wszystkich!

W jakim czasie dotrze mi wypłata środków ze skrilla na konto bankowe ?


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - Ropsont - 02-08-2018 11:01

Zazwyczaj trwa to 2-3 dni robocze. Dla kont VIP to chyba w jeden dzień się potrafią uwinąć.


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - mrpabl058 - 02-08-2018 14:24

Przelej sobie na jakiegoś polskiego bukmachera, a potem zleć wypłatę. Np przy STSie, pieniądze masz w ciągu 15 min na koncie dla większości banków Wink


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - ggusiaja - 02-08-2018 15:17

W moim przypadku przelew szedł trochę ponad 1 dzień i mam zwykłe konto. To często też zależy gdzie masz swoje konto bankowe.


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - szykiryki - 02-08-2018 15:41

Wieczorem zlecam, kolejnego dnia wieczorem jest na koncie. Nie jestem vipem. Kiedys trwało to 2, 3 dni robocze, teraz jakos szybko się uwijają Smile


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - Sergio7 - 03-08-2018 08:47

Konto w ing Smile


RE: Wypłata środków skrill - konto bankowe - thomasward - 03-08-2018 10:17

1-2 dni zazwyczaj