Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek wyświetleń YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Spadek wyświetleń YT (/Temat-Spadek-wyswietlen-YT-160616)



Spadek wyświetleń YT - TomekGra - 15-01-2019 21:22

Cześć.

Mieliście taką sytuacje żeby w wyświetlenia w ciągu godziny zleciały z 1k do 36
na godzinę ?

Mam dosyć ciekawy film który jest poszukiwany a tu taka niespodzianka nie wiem o co chodzi ;/


RE: Spadek wyświetleń YT - BlueYes.eu - 15-01-2019 21:27

YT co jakiś czas odśmieca zarówno niewłaściwie naliczone wyświetlenia jak i zamknięte konta (odczepia od subskrypcji itd.). Oczywiście też czasem zdarza się na YT awaria, zdarzało się że niektórym spadały wyświetlenia do zera, a następnie wracały.


RE: Spadek wyświetleń YT - TomekGra - 15-01-2019 21:30

(15-01-2019 21:27)BlueYes.eu napisał(a):  YT co jakiś czas odśmieca zarówno niewłaściwie naliczone wyświetlenia jak i zamknięte konta (odczepia od subskrypcji itd.). Oczywiście też czasem zdarza się na YT awaria, zdarzało się że niektórym spadały wyświetlenia do zera, a następnie wracały.

Może źle to zinterpretowałem śledzę codziennie analitykę i jeszcze o 20 miałem na filmie 1 k wyświetleń na godzinę i na tą chwilę spadło mi do 30 na godzinę gdzie nawet w godzinach 4-6 nie miałem takich wyników wygląda jak by yt przestał promować dany film w ciągu sekundy ...


RE: Spadek wyświetleń YT - BlueYes.eu - 15-01-2019 21:47

(15-01-2019 21:30)TomekGra napisał(a):  
(15-01-2019 21:27)BlueYes.eu napisał(a):  YT co jakiś czas odśmieca zarówno niewłaściwie naliczone wyświetlenia jak i zamknięte konta (odczepia od subskrypcji itd.). Oczywiście też czasem zdarza się na YT awaria, zdarzało się że niektórym spadały wyświetlenia do zera, a następnie wracały.

Może źle to zinterpretowałem śledzę codziennie analitykę i jeszcze o 20 miałem na filmie 1 k wyświetleń na godzinę i na tą chwilę spadło mi do 30 na godzinę gdzie nawet w godzinach 4-6 nie miałem takich wyników wygląda jak by yt przestał promować dany film w ciągu sekundy ...

Być może przestał promować,a może nałożył ograniczenia wiekowe..
dużo można gdybać najlepiej jakbyś napisał do nich w tej sprawie.
Ale oni pewnie jak zawsze zwalą na algorytmy youtube... pokerface


RE: Spadek wyświetleń YT - TomekGra - 15-01-2019 22:11

No nic zobaczę co jutro będzie ale nie wygląda to ciekawie a szkoda bo film wygenerował 40 k w 48 h


RE: Spadek wyświetleń YT - drought - 25-01-2019 10:01

Podepnę się pod temat. YT studio pokazuje wyświetlenia na filmach, wszystkie statystyki idą ciągłą linią, a odtworzenia na poszczególnych filmach stoją. Powiedzmy że ostatni film stoi mi na 140 wyświetleń a dziennie przybywa na dokładnie ten sam film ok 20 odtworzeń. Czym to może być spowodowane?


RE: Spadek wyświetleń YT - TomekGra - 25-01-2019 17:07

Opiszę tą sytuacje po 24 godzinach wyświetlenia wystrzeliły ze 100 wyświetleń na 3000 wyświetleń w ciągu godziny O_o aż się zdziwiłem kilka dni ładnie wlatywały wyświetlenia i znowu spadek mam od 100 do 400 max wyświetleń na godzinę pisałem do ich śmiesznego supportu nigdy nie odpowiadają..