Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content Locker dla mini E-book'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Content Locker dla mini E-book'a (/Temat-Content-Locker-dla-mini-E-book-a-160755)



Content Locker dla mini E-book'a - [email protected] - 23-01-2019 16:57

Witajcie!
Tak jak w temacie, jedyne co uważam za stosowne to SMS premium dla mojego mini E -book'a, jednak strasznie duża prowizja 50 % mnie dołuje. Czy jest to jedyny sposób, czy może istnieje jeszcze jakaś lepsza opcja/ bramka płatnicza? Wpłaty z innych krajów też musiałby być dozwolone.
Z góry dziękuje za pomoc Heart


RE: Content Locker dla mini E-book'a - mahuzz - 23-01-2019 18:08

Jeśli mikropłatności to SMS Premium, co i tak jest mocno ograniczone jeśli chodzi o kraje...
DCB może - nie wiem jak na to patrzą teraz.
Pytanie tylko - czemu akurat coś w stylu SMS? A nie przelewy błyskawiczne, czy chociażby PayPal?


RE: Content Locker dla mini E-book'a - [email protected] - 23-01-2019 20:58

Przykładowo biorąc te przelewy błyskawiczne:
1)Czy to nie jest tak, że musiałabym założyć swoją firmę ? (Przy SMS premium działam pod programem partnerskim)
2)Czy ktoś ma z tym doświadczenie? Na jakiej zasadzie to się odbywa ?


RE: Content Locker dla mini E-book'a - mysc - 24-01-2019 02:18

Szybkie przelewy są normalnie dostępne dla osób fizycznych, bez DG - DO kwoty przychodów nie przekraczającej 1050zł/miesiąc. Jedyne czego potrzebujesz do aktywacji takiej usługi to odpowiednio napisany regulamin Smile DG nie trzeba mieć np. w HOTPAY i DOTPAY Smile


RE: Content Locker dla mini E-book'a - [email protected] - 24-01-2019 09:25

Dziękuje bardzo za pomoc! Heart


RE: Content Locker dla mini E-book'a - rachman - 24-01-2019 20:22

"1)Czy to nie jest tak, że musiałabym założyć swoją firmę ? (Przy SMS premium działam pod programem partnerskim)" - błędne myślenie.
Jeśli fiskus się sczai że to Twój własny produkt to firma sms jest TYLKO POŚREDNIKIEM przyjmowania płatności. Nie obchodzi ich wtedy program partnerski. Nawet jeśli Ci firma inaczej powie to gwarantuję Ci to bo to info od fiskusa.
W ramach programu partnerskiego to możesz ich produkty reklamować a nie swoje chyba że masz z nimi umowę i dla nich ebook był pisany a Ty teraz tylko go reklamujesz w ramach pp.
Do 1050 miesięcznie przychodu nie trzeba mieć już rejestrowanej dg.