Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WooCommerce - Products Slider - ucięte obrazy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: WooCommerce - Products Slider - ucięte obrazy (/Temat-WooCommerce-Products-Slider-uciete-obrazy-161365)



WooCommerce - Products Slider - ucięte obrazy - supercola - 28-02-2019 20:56

Witam,

Mam na stronę dodany products slider, kod mam utworzony tak :

[fusion_products_slider picture_size="auto" cat_slug="damskie" number_posts="4" carousel_layout="title_below_image" autoplay="yes" columns="4" column_spacing="10" scroll_items="1" show_nav="no" mouse_scroll="no" show_price="yes" show_buttons="yes" class="" id=""]

Mam to zrobione w formie zakładek na stronie głównej, niestety ucina obraz dopóki nie kliknę na którąś ze zakładek - dopiero wtedy jest pełny rozmiar ?

Na 1 zdjęciu widać jak to wygląda, dopiero po kliknięciu się otwiera i jest tak jak na 2 zdjęciu. Co dopisać, gdzie coś mogę zmienić, żeby było od razu w pełnym rozmiarze ?
[Obrazek: 1.jpg]


[Obrazek: 2.jpg]


RE: WooCommerce - Products Slider - ucięte obrazy - supercola - 07-03-2019 02:11

Witam ponownie,
Jako że nadal nie mam pojęcia jak to zrobić, a gdy zbadam element to widzę że mógłbym do class dopisać "active" i powinno wyświetlać w sumie od razu.. Tylko jest taki problem, że nie wiem gdzie znajdę kod HTML widoczny w "zbadaj element" Smile Ktoś pomoże ?