Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagroda z Grudnia nie przyszła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagroda z Grudnia nie przyszła (/Temat-Rozwiazane-Nagroda-z-Grudnia-nie-przyszla-1618)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nagroda z Grudnia nie przyszła - Betoniarka - 09-02-2010 18:42

Witam, pełno osób dostało już grę lecz ja nadal czekam na nią chociaż dostałem potwierdzenie 15 stycznia, czyli minęło 21 dni, dlatego zaczynam się denerwować
teraz nasuwa się pytanie. Czy mam się obawiać że nagroda nie przyjdzie?


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Leopard - 09-02-2010 18:55

Poczekaj jeszcze tydzień, zapewne poczta zawiniła. Dostałeś potwierdzenie wysyłki czy zamówienia?


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Betoniarka - 09-02-2010 18:56

5 styczeń - Your PTZ Place Order Has Been Approved
15 styczeń - A PTZ Place Prize Is Heading Your Way


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - adminek - 09-02-2010 21:31

No wiadomo poczta polska UPSEM juz by Ci dawno przyszło , pozostaje czekać .


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Alcor - 09-02-2010 22:24

Ja też czekam na moją grę, a potwierdzenie dostałem również 15 stycznia. Nie ma się czym martwić, trzeba po prostu jeszcze trochę poczekać. Smile


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Betoniarka - 11-02-2010 19:49

Napisałem wczoraj do lockerz, dzisiaj dostałem odpowiedź:

Hey,

Thanks for the email! We sent your prize out to you on 1/14/2010 and it should have reached you by now. If you don't receive your prize in the next week please let me know and I will have your PTZ credited back to your account.

Thank you,
-Adam

Tak więc poczekam do końca następnego tygodnia :>


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - trawel - 11-02-2010 22:34

No ja mam tak samo jak wy, dostałem 15 stycznia maila, że gra została wysłana i jak na razie nic. Już nawet koszulkę, która została wysłana jakoś niedługo po grze dostałem, więc nie wiem co jest nie tak. Mam nadzieję, że do końca tygodnia ją otrzymam;D

EDIT
Niedawno wróciła siostra i przyniosła to co się znajdowało w skrzynce. Jedną z rzeczy jest awizo na mnie, więc sądzę, że to gra, którą zamówiłem, bo nie pamiętam, żebym ostatnio coś jeszcze zamawiał;D
Dzisiaj postaram się odebrać i wrzucę na forum zdjęcia jak rozpakowuję, itp (jeżeli to rzeczywiście jest gra;D)


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Betoniarka - 14-02-2010 15:56

No i jak, to była gra? Ja mam nadzieje że jutro zobaczę awizo w skrzynce...


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - MotorniczyTramwaju - 14-02-2010 19:00

Nie macie się co martwić, mnie paczka (140 km odległości) szła 17 dni, więc spokojnie Smile


RE: Nagroda z Grudnia nie przyszła - Betoniarka - 14-02-2010 20:59

17 dni to szybko. A ja czekam od 15 stycznia, więc już niecały miesiąc minął...