Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie moge zamknąć konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nie moge zamknąć konta (/Temat-Nie-moge-zamknac-konta-162274)

Strony: 1 2 3


Nie moge zamknąć konta - sssnak3 - 25-04-2019 17:54

Założyłam je bo chciałam zobaczyć jak będzie działać przy jednej sprawie ale okazuje się, że jest mi do niczego nie potrzebne. Teraz próbuje zamknąć konto ale wyskakuje mi, że jest jakiś problem i mam zadzwonić (czego nie zamierzam robić). Przy okazji mam jakieś ograniczenia, pewnie od niezweryfikowanego emaila. Można je jakoś zamknąć czy zostawić je tak?


RE: Nie moge zamknąć konta - eseles - 25-04-2019 18:30

No jak mowia zebys zadzwonila to zadzwon, a jak nie chcesz to zostaw nie wiem w czym problem Big Grin

Edit.
Widze, ze korzystasz z telefonu, moze sprobuj z pelnej wersji strony to zrobic a nie mobilnej.


RE: Nie moge zamknąć konta - sssnak3 - 25-04-2019 18:34

(25-04-2019 18:30)eseles napisał(a):  No jak mowia zebys zadzwonila to zadzwon, a jak nie chcesz to zostaw nie wiem w czym problem Big Grin

Edit.
Widze, ze korzystasz z telefonu, moze sprobuj z pelnej wersji strony to zrobic a nie mobilnej.

No właśnie próbowałam na laptopie ale też nie można. Jak to tak zostawię to nic mi nie zrobią? Teraz się naprawdę przestraszyłam xD


RE: Nie moge zamknąć konta - eseles - 25-04-2019 23:34

A co jest z tym kontem nie tak? Fake dane czy co ?


RE: Nie moge zamknąć konta - sssnak3 - 26-04-2019 16:59

(25-04-2019 23:34)eseles napisał(a):  A co jest z tym kontem nie tak? Fake dane czy co ?

Jedyna nieprawdziwa rzecz to miejsce zamieszkania, resztę wpisałam prawdziwe. Poprostu nie mogę go usunąć, a chciałabym bo teraz moje imię i nazwisko razem z mailem wisi na koncie, które jest mi do niczego niepotrzebne :/


RE: Nie moge zamknąć konta - Elton - 26-04-2019 17:33

Zweryfikuj email i zamknij konto po prostu...


RE: Nie moge zamknąć konta - marcel_kk - 26-04-2019 19:02

Napisze co i jak bo widze ze osoby co mało miały doczynienia z PayPalem zaczynają spekulować i snuć domysły.
Nawet jak będziesz miał zweryfikowane konto na maxa to go nie zamkniesz. W moim przypadku PayPal po 5 latach posiadania u nich konta zablokował mi je całkowicie, po 2 latach od zablokowania chciałem je zamknąć i co się okazało:
1. Przycisk na koncie "zamknij konto" jest bezużyteczny bo tak postanowił PayPal
2. Po rozmowie telefonicznej z konsultantem dowiedziałem się, że polityka tej firmy nie dopuszcza zamknięcia
konta przez użytkownika, cała historia transakcji musi być przez pewien czas dostępna dla użytkownika (śmiech na sali to logiczne ze także dla innych instytucji)
3. Na pytanie co dalej to usłyszałem ze konto samoistnie wygaśnie
4. Na pytanie kiedy wygaśnie otrzymałem odpowiedz ze nie wiedzą...
5. Czyli parodia.


RE: Nie moge zamknąć konta - Artinesse - 26-04-2019 19:26

Dokładnie u mnie to samo co u marcela. Tyle dobrze, że moje dane podane tam na koncie w 3/4 są już nie aktualne : D.


RE: Nie moge zamknąć konta - $Kamil$ - 26-04-2019 19:33

A mi z 3-4 lata temu zamknęli konto Rolleyes


RE: Nie moge zamknąć konta - Ropsont - 26-04-2019 19:38

(26-04-2019 19:33)$Kamil$ napisał(a):  A mi z 3-4 lata temu zamknęli konto Rolleyes

Zbanowali czy zamknęli? Oni nie zamykają tylko banują, głównie wtedy jak się długo wspiera ich serwis finansowo. Jak chcesz uniknąć zamknięcia konta to rób wszystko niezgodnie z prawem i etyką człowieka, wtedy nie masz się co bać o zamknięcie tam konta. Tam banują tylko uczciwych bez podania powodu - złodzei i frauderów chronią swoim programem zwanym "ochrona kupujących". Każdy kto ma jakiś rozsądek w głowie niech ucieka z tego pseudo-banku jak najszybciej i nie ogląda się za siebie.