Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banowanie kont Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Banowanie kont Youtube (/Temat-Banowanie-kont-Youtube-163615)



Banowanie kont Youtube - PawEarner - 21-07-2019 20:50

Mam problem z kontami yt. Po opublikowaniu ~10 filmów kanały są banowane. Zazwyczaj mam 1 konto na ktorym mam 2-3 kanały. Zawsze zablokowane zostaną kanały boczne, a główny kanał zostaje, choć treść jest tej samej kategorii co na zbanowanych.
Ciasteczka czyszczone i wszystkie takie podstawowe sprawy ogarnięte, a jednak dalej banują. Dzieje się to od miesiąca. Kanały, na których wrzucałem to samo, ale kilka miesięcy wczesniej sie trzymają.
Sprawdzałem nawet konto z 2010 roku i też padło.

Jakieś pomysły?


RE: Banowanie kont Youtube - dzemba - 22-07-2019 19:58

Co za content ładujesz?


RE: Banowanie kont Youtube - itmaster - 22-07-2019 21:07

(21-07-2019 20:50)PawEarner napisał(a):  Mam problem z kontami yt. Po opublikowaniu ~10 filmów kanały są banowane. Zazwyczaj mam 1 konto na ktorym mam 2-3 kanały. Zawsze zablokowane zostaną kanały boczne, a główny kanał zostaje, choć treść jest tej samej kategorii co na zbanowanych...

Próbowałeś może 1 konto - 1 kanał?
A może jest "duplicate content" na kanałach, czy na każdym inne treści?


RE: Banowanie kont Youtube - parkalbn - 29-07-2019 14:39

Ciekawe co wrzucasz. Jak erotykę to się nie dziw


RE: Banowanie kont Youtube - priestos - 30-07-2019 00:11

Jeśli nie erotykę to pewnie coś co łamie zasady a sam o tym nie wiesz.