Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski e-naturessunshine - Suplementy, Kosmetyki i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski e-naturessunshine - Suplementy, Kosmetyki i nie tylko (/Temat-Program-partnerski-e-naturessunshine-Suplementy-Kosmetyki-i-nie-tylko-164583)



Program partnerski e-naturessunshine - Suplementy, Kosmetyki i nie tylko - HaotiC - 03-10-2019 20:44

Cześć wszystkim Smile Chciałbym wam przedstawić program partnerski od e-naturessunshine.com

Na wstępie dodam że jest pewien haczyk, a mianowicie aby zarejestrować się do programu partnerskiego trzeba złożyć zamówienie z pakietem startowym tzn. kupić suplement za 5zł + KW 15zł i dodatkowo obowiązkowy jest numer ID Polecającego. Bez tego nie da się założyć konta i zarabiać w tym systemie. Przejdźmy do sedna.

TROCHĘ O FIRMIE :

e-naturessunshine produkuje najwyższej jakości naturalne suplementy diety a także kosmetyków i olejków eterycznych. Posiada liczne Certyfikaty i Rekomendacje.
Nature’s Sunshine 12 raz z rzędu została nagrodzona przez Interactive Health Solutions tytułem najzdrowszej firmy w USA.
Posiada Certyfikaty takie jak NSF International ( światowy lider w rozwoju standardów produkcji oraz certyfikacji gotowych produktów ) czy też DSA - Direct Selling Association, BBB - Better Business Bureau ( to organizacje, które potwierdzają najwyższe standardy etyczne obowiązujące w Nature’s Sunshine ).
Więcej na temat Firmy możecie przeczytać na ich stronie.

TROCHĘ O SAMYM PROGRAMIE :

Zarabiamy na sprzedaży produktów poprzez link polecający, minusem jest to że musimy w każdym miesiącu uzyskać minimum 30 punktów ze sprzedaży z linku polecającego. W przeciwnym wypadku będziemy rozliczani jako Asystent bez względu na osiągnięty status.

[Obrazek: skan2.jpg]


Sponsor / Osoba polecająca : Sponsorem / Osobą polecającą jest każdy Dystrybutor, który zarejestrował się w swojej organizacji.

(PO) Punkty Osobiste : Każdy punkt ma określoną cenę i przypisaną liczbę punktów. NA przykład jeśli Dystrybutor kupuje produkt za 48 zł, a produkt ma przypisaną wartość 10 pkt, to na jego koncie zostaje zarejestrowanych 10 punktów osobitych.

(PG) Punkty grupowe : Jest to suma punktów osobistych oraz wszystkich osób z organizacji, które nie osiągnęły jeszcze statusu lidera lub wyższego.

(SPG) Skumulowane punkty grupowe : Jest to suma wszystkich punktów grupowych jakie zgromadziło się do tej pory, od samego początku.

MNOŻNIK PREMII : Podstawą do naliczenia premii są punkty osobiste i grupowe, ale sama premia wypłacana jest w złotówkach. Aby przeliczyć premię na złotówki, zależy użyć mnożnika, który wynosi 3,6 zł.

Więcej informacji na temat premii KLIK

PRZYKŁĄD :
Jeżeli jesteś Asystentem, czyli otrzymujesz premię w wysokości 5% swoich punktów i zgromadziłeś 100 punktów, to twoja premia zostanie obliczona według wzoru : 100pkt x 5% x 3,6 = 18,00 zł

Jak zostać asystentem ? Trzeba zarejestrować się z linku polecającego i dokonać zakupu z pakietu startowego (najtańszy pakiet kosztuje 5 zł + KW 15 zł) Po wykonaniu tej czynności można sprzedawać produktu z linku polecającego i polecać innym rejestrację z waszego linku. Tak jak nadmieniłem wyżej NIE DA SIĘ ZAREJESTROWAĆ BEZ LINKU POLECAJĄCEGO.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało, mogę podesłać więcej informacji chociaż wszystko znajduje się na stronie Smile

LINK DO STRONY : naturessunshine
CZYSTY LINK DO REJESTRACJI ( Trzeba podać moje ID : PL4322554 BEZ TEGO ANI RUSZ ) : naturessunshine rejestracja
LINK DO REJESTRACJI POLECAJĄCY : naturessunshine rejestracja


RE: Program partnerski e-naturessunshine - Suplementy, Kosmetyki i nie tylko - brach3 - 29-11-2023 16:51

Witam serdecznie Mam pytanie czy możesz mnie polecic do Natur Sun Shine? Z góry dziękuję Waclaw