Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LPA + Decaptcher - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LPA + Decaptcher (/Temat-LPA-Decaptcher-16545)

Strony: 1 2


LPA + Decaptcher - diabloo07 - 13-11-2010 21:32

Witam,
Na prosbe Admina pisze watek o wersji dodatku Lockerz Play Accelerated z systemem rozpoznawania captch http://www.Decaptcher.com
Jak wszyscy wiemy, oryginalny LPA ma w sobie tylko BypassCaptcha, ktory jest dosyc drogi. Użytkownik Azeten z TalkPrizes postanowil zmodyfikowac dodatek i dodac o wiele tanszy Decaptcher. Jest jednak kilka mankamentów o których pewnie wiedzą użytkownicy HLP. W godzinach wieczornych jest problem z uzupełnianiem captchy. Jak pytałem Azeneta wszystkie które nie zostaną uzupełnione są zwracane. Captcha na decaptcherze kosztuje 10$ za 5tysięcy uzupełnień (niestety nie mozna kupic mniej niz 5k). Jeżeli ktoś chce wypróbować jak sprawdza się program, można napisać do ich supportu z prośbą o kilka kredytów. Nie zawsze jest to rozpatrzone jednak warto próbować Smile Została dodatkowo dodana opcja "Night mode", dzieki ktorej nie pokazuje errorów, gdy captcha nie moze zostac wpisania, tylko probuje do skutku. Przed instalacja dodatku nalezy odinstalowac z przegladarki dotychczasowa wersje LPA. Oto link do LPAD:
https://chrome.google.com/extensions/detail/enndknplehcocmodhaoocjigjaaehelj


RE: LPA + Decaptcher - Admin - 13-11-2010 21:46

Dobry poradnik reputki polecialy.
5k captch za 10 dolcow hmmm
czyli za 5000 captch 28zl

za złotówke mamy - 178 captch !
za 7 zł (tak jak w hlp) mamy 1246 captche
to jest 250% normy Smile

bardzo tanio/opłacalnie wychodziSmile

jednak nie wiem jak z efektywnością.


RE: LPA + Decaptcher - InTeR - 13-11-2010 22:00

(13-11-2010 21:46)Admin napisał(a):  Dobry poradnik reputki polecialy.
5k captch za 10 dolcow hmmm
czyli za 5000 captch 28zl

za złotówke mamy - 178 captch !
za 7 zł (tak jak w hlp) mamy 1246 captche
to jest 250% normy Smile

bardzo tanio/opłacalnie wychodziSmile


super tanio

+ Vat Smile


RE: LPA + Decaptcher - diabloo07 - 13-11-2010 22:02

Z vatem wychodzi ok. 33 zł, to i tak mega tanio Smile


RE: LPA + Decaptcher - dawid9098 - 13-11-2010 22:24

dokładnie wynosi 33.81 PLN za 5k captch, więc może wypróbuje


RE: LPA + Decaptcher - Tech - 14-11-2010 00:11

Tak tylko te captchy nie są tańsze bez przyczyny. Z tego co zauważyłem to wpisywanie zajmuje dużo więcej czasu niż w bypass, mi raz nawet koło minuty wpisywało ;x

Ostatnio jak zostawiłem na noc to mi się zwiesiło po 2h, dzisiaj też zostawię i zobaczę jak będzie Smile


RE: LPA + Decaptcher - Razer - 14-11-2010 02:52

Super tanio, ale brak jakości....


RE: LPA + Decaptcher - InTeR - 14-11-2010 07:24

Ja ogólnie polecam używać bypass jeżeli macie już dłuższe filmiki, a jeżeli takie 30sec to decaptcher Smile


RE: LPA + Decaptcher - Xanthi - 14-11-2010 14:45

Ja tam już wolałbym kupić Bypasscaptcha Wink Droższe ale lepsze... Testowałem próbny key i nie miałem żadnych zastrzeżeń Wink Ale i tak przy HLP zostanę jak na razie... Smile


RE: LPA + Decaptcher - zioomek65 - 14-11-2010 19:50

Zakupiłem 5k. Niestety jak dla mnie za dużo Big Grin Chętnie odsprzedam 4k. Co do problemów w godzinach nocnych owszem miałem tak raz. W ostatnich dwóch dniach nie było problemów. Program z 700 kapczy zmarnował może 5 Smile)