Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Content na stronie (/Temat-Content-na-stronie-166196)



Content na stronie - radek0389 - 25-01-2020 19:16

Witajcie,
Z tego co wydaje mi się istotne obecnie, to google ceni sobie treść jaką publikujemy na naszej stronie, pod kątem pozycji w rankingu. I mam taki dylemat/pytanie, jeśli postawiłem stronę jednoniszową, cały tekst na stronę został zoptymalizowany i strona znalazła się w topie google. To po określonym czasie powinienem ładować nowe treści na tą stronę? Zmieniać content na stronie głównej czy może dodawać kolejne wartościowe wpisy aby być nadal w czołówce google? W przypadku wieloniszowej witryny, oczywiste że nowe treści są dodawane, przy monotematycznej mam dylemat. Trzeba wdrażać pewne update'owe treści?


RE: Content na stronie - bubu93 - 25-01-2020 19:20

Zarówno nowe treści w formie rozszerzenia usługi na nowych podstronach (lub artykuły blogowe) jak i aktualizacja starych treści w formie dopisania czegoś ważnego/poprawy stylistyki czy dodania akapitu raz na rok będą dobrze odebrane. Wink Wink

Nie polecam aktualizacji w formie usuwania treści.


RE: Content na stronie - rachman - 25-01-2020 19:22

Gogiel lubi nowe treści więc jeśli będą i to tematyczne najlepiej to na plus. Z drugiej strony zależy bo np. jakaś strona firmowa? Co tam można zmienić, ulepszyć, dodać? Zazwyczaj robisz raz i zmiany są rzadkie. Raczej tworzysz jakiś blog, dział porad itp. Zależy od branży tematyki itd. Myślę że jeśli masz jak to warto stworzyć coś dodatkowego.


RE: Content na stronie - radek0389 - 25-01-2020 19:36

Dzięki panowie.
Precyzując, tematyka to oklepane: hacki do gier. Tutaj rolę odgrywa fakt pojawiania się sukcesywnie konkurencyjnych stron.


RE: Content na stronie - trybulski - 25-01-2020 19:59

Raz na jakiś czas kilka linków bym dodał.


RE: Content na stronie - radek0389 - 25-01-2020 20:00

(25-01-2020 19:59)trybulski napisał(a):  Raz na jakiś czas kilka linków bym dodał.

Przeczytałeś temat? Nie pisze o linkowaniu a o treści na stronie.


RE: Content na stronie - bubu93 - 25-01-2020 22:08

(25-01-2020 19:36)radek0389 napisał(a):  Dzięki panowie.
Precyzując, tematyka to oklepane: hacki do gier. Tutaj rolę odgrywa fakt pojawiania się sukcesywnie konkurencyjnych stron.
Pościgamy się? Wink

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Content na stronie - radek0389 - 25-01-2020 22:27

(25-01-2020 22:08)bubu93 napisał(a):  
(25-01-2020 19:36)radek0389 napisał(a):  Dzięki panowie.
Precyzując, tematyka to oklepane: hacki do gier. Tutaj rolę odgrywa fakt pojawiania się sukcesywnie konkurencyjnych stron.
Pościgamy się? Wink

"Ten" świat jest tak duży, że mało prawdopodobne, że się spotkamySmile. Nie mniej jednak powodzenia. Ja w
"swojej" niszy cisnę dalej Big Grin.