Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa (/Temat-Poradniki-Upload-I-Remote-Upload-Super-Promocja-Od-Wojatsa-16704)

Strony: 1 2


[Poradniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wojtas100 - 17-11-2010 16:42

MAM DLA WAS ŚWIETNĄ PROPOZYCJĘ
OTÓŻ LEDO SPRZEDAŁ WSZYSTKIE SWOJE PORADNIKI Z REMOTE UPLOAD.

POSTANOWIŁEM RÓWNIEŻ TAKOWE NAPISAĆ.

Opinia Jeppersa pojawi się niedługo(OPINIE NA DOLE)


Posiadam 2 poradniki

Pierwszy jest o remote uploadzie a drugi o klasycznym uploadzie z dysku.

Dla zachęty ceny są niziutkie

Po zakupie udzielam pomocy również na gg.

OTÓZ DLA PIERWSZYCH 5 OSÓB CENY SA NASTĘPUJĄCE
1 PORADNIK - 1,5$
2 PORADNIKI - 2$


PO WYKUPIENIU BONUSOWYCH PORADNIKÓW CENY BĘDĄ NASEPUJĄCE
1 PORADNIK - 3$
2 PORADNIKI -5$



Są one skuteczne i obiecuję ,że na pewno na nich nie stracicie. A wręcz możecie dużo zyskać.
Zapraszam do kupowania.

Ile można zyskać?

[Obrazek: beztytuucx.jpg]

[Obrazek: fsafq.jpg]

WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE

OPINIA JEPPERSA


(17-11-2010 16:53)Jeppers napisał(a):  Poradnik ładnie, estetycznie napisany, wszystko zrozumiałe opisane krok po kroku, każdy znajdzie coś dla siebie, część o filesonic znana z innego poradnika, jednak w hotfil-u się nie zagłębiałem, a w tym poradniku jest to opisane.

Cóż mogę powiedzieć, krótko i na temat, poradnik na pewno przyniesie korzyści w postaci wiedzy i zarobków.
Tu liczy się sumienność i zaangażowanie.
Polecam użytkownikom, którzy zaczynają przygodę z uploadingiem !

Pozdrawiam.



RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Maroni7 - 17-11-2010 16:48

Poradnik jest tani ale ty na tym uploadzie duzo nie zarabiasz... poradnik ledo drozszy jest ale tam wszsystko jest opisane tak jak u cb Smile wiec ci co kupili u ledo juz nie mają co kupować u cb :> miłego sprzedawania.


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wojtas100 - 17-11-2010 16:50

Zarobki są zależne od czasu ,który się na nie poświęca. Ja niestety go nie mam zbytnio dużo.

Poradnik pisałem sam nie korzystałem z żadnych pomocy.

A poza tym JA opisuje metodę klasycznego uploadu czego ledo nie robiłSmile


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Jeppers - 17-11-2010 16:53

Poradnik ładnie, estetycznie napisany, wszystko zrozumiałe opisane krok po kroku, każdy znajdzie coś dla siebie, część o filesonic znana z innego poradnika, jednak w hotfil-u się nie zagłębiałem, a w tym poradniku jest to opisane.

Cóż mogę powiedzieć, krótko i na temat, poradnik na pewno przyniesie korzyści w postaci wiedzy i zarobków.
Tu liczy się sumienność i zaangażowanie.
Polecam użytkownikom, którzy zaczynają przygodę z uploadingiem !

Pozdrawiam.


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - InTeR - 17-11-2010 16:55

(17-11-2010 16:42)Wojtas100 napisał(a):  MAM DLA WAS ŚWIETNĄ PROPOZYCJĘ
OTÓŻ LEDO SPRZEDAŁ WSZYSTKIE SWOJE PORADNIKI Z REMOTE UPLOAD.

POSTANOWIŁEM RÓWNIEŻ TAKOWE NAPISAĆ.

Opinia Jeppersa pojawi się niedługo(OPINIE NA DOLE)


Posiadam 2 poradniki

Pierwszy jest o remote uploadzie a drugi o klasycznym uploadzie z dysku.

Dla zachęty ceny są niziutkie

Po zakupie udzielam pomocy również na gg.

OTÓZ DLA PIERWSZYCH 5 OSÓB CENY SA NASTĘPUJĄCE
1 PORADNIK - 1,5$
2 PORADNIKI - 2$


PO WYKUPIENIU BONUSOWYCH PORADNIKÓW CENY BĘDĄ NASEPUJĄCE
1 PORADNIK - 3$
2 PORADNIKI -5$



Są one skuteczne i obiecuję ,że na pewno na nich nie stracicie. A wręcz możecie dużo zyskać.
Zapraszam do kupowania.

Ile można zyskać?

[Obrazek: beztytuucx.jpg]

[Obrazek: fsafq.jpg]

WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE

o.O Ja zarabiam więcej od Ciebie na filesonic a ty się garniesz do pisania poradników Smile Poradnik jak poradnik, może być tam napisane, że najlepiej upać na dw, peb czy mw i najlepiej idą seriale. Tak każdy pisze, że mało poświęca czasu.. Ja też mało poświęcam i wczoraj 3$ na FS wpadło.


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wojtas100 - 17-11-2010 16:58

Jak osiągniesz rangę Platinum na HotFile to pogadamy a co do zawartości to nie wiesz co jest w środku więc nie oceniaj.


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - InTeR - 17-11-2010 17:08

(17-11-2010 16:58)Wojtas100 napisał(a):  Jak osiągniesz rangę Platinum na HotFile to pogadamy a co do zawartości to nie wiesz co jest w środku więc nie oceniaj.

Oceniam Smile Bo to tak jakbyś na SC zarabiał 2$ dziennie i pisał poradnik a w temacie: To są moje zarobki, oczywiście poświęcając więcej czasu możecie osiągnąć nawet 100$ dziennie.. To jest wiadome...
Takie moje zdanie


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wojtas100 - 17-11-2010 17:11

"Poradnik" - wiesz co to jest? Jest to opisanie metody w tym przypadku na zarabianie przez upload. A jeżeli znasz już metodę i wszystkie tajniki ,które są opisane wyżej to OD CIEBIE zależy to ile zarobisz.


RE: [Poraniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - InTeR - 17-11-2010 17:21

(17-11-2010 17:11)Wojtas100 napisał(a):  "Poradnik" - wiesz co to jest? Jest to opisanie metody w tym przypadku na zarabianie przez upload. A jeżeli znasz już metodę i wszystkie tajniki ,które są opisane wyżej to OD CIEBIE zależy to ile zarobisz.

Czyż twoje porady to nie to:
-Rejestrujesz się
-Idziesz na DW, MW, Exsite czy coś innego.
-Patrzysz na co największe branie, szukasz linków FS (jeśli zarejestrowany w FS)
-Robisz remote upload.
-Wrzucasz swoje linki.

Czy to nie tak wygląda?


RE: [Poradniki] Upload I Remote Upload / Super Promocja Od Wojatsa - Wojtas100 - 17-11-2010 17:23

Czyż nie?
Niestety nie.

Chcesz się dowiedzieć kup. Jeżeli nie to tu nie pisz. Dyskusję uważam za zamkniętą.