Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak znaleźć pomysł na biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: jak znaleźć pomysł na biznes (/Temat-jak-znalezc-pomysl-na-biznes-170443)



jak znaleźć pomysł na biznes - FilipRW - 19-01-2021 12:39

Jak znaleźć pomysł na biznes to mój główny problem. Myślałem nad sprzedażą na Amazonie ale na taką inwestycję potrzeba 10 k przynajmniej. Moimi pasjami są muzyka i sport.


RE: jak znaleźć pomysł na biznes - domeklala - 19-01-2021 13:22

Myślisz ze ktoś tu na forum znajdzie pomysł za ciebie? No trochę może być ciężko. Czy twój biznes miałby opierać się na internecie? Jest tutaj tak mało szczegółów, ale pozwolę sobie chociaż odrobinkę napisać co mi przychodzi do głowy.
Zastanów się może jakich usług tobie brakowało jeżeli chodzi o muzykę? Może sprowadzanie jakiegoś sprzętu/ części które nie są u nas dostępne?
Po zakończeniu pandemii super biznesem będzie granie na weselach( imprezy/18),oczywiście jeżeli branża ruszy i będzie działać jak wcześniej to wesel będzie ogrom.
Jeżeli chodzi o sport temat głęboki i obszerny, ale bierzmy teraz pod uwagę, że po pandemii ludzie będą grubsi (praca zdalna, brak siłowni, siedzenie w domu) i będą zaczynać się ruszać na potęgę, ale tez będą chcieli coś robić poza domem.
Takie o to moje przemyślenia Smile


RE: jak znaleźć pomysł na biznes - itmaster - 19-01-2021 14:50

A sport jakiś konkretny? Bo jeśli dobrze znasz się na przykład na boksie, to można by spróbować z blogiem lub kanałem na YT - i potem gdy nabiorą popularności to reklamy, sprzedaż suplementów, itp.
Chociaż według mnie szanse są lepsze jeśli chodzi o mniej oblegane sporty. W takiej piłce nożnej bardzo ciężko się będzie wybić.


RE: jak znaleźć pomysł na biznes - cokieee - 14-02-2021 19:51

Musisz być kreatywnySmile
Jeśli chcesz to mogę pomóc, miałem parę pomysłów na biznes ale nigdy wystarczająco odwagi i środków.