Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szybkie tłumaczenie prosze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Inne (/Forum-Inne-151)
+------ Wątek: szybkie tłumaczenie prosze (/Temat-szybkie-tlumaczenie-prosze-17048)



szybkie tłumaczenie prosze - Polak123 - 24-11-2010 21:00

Prosze o przetłumaczenie


Dear PayPal Customer ,

During our regular maintainance , we have discovered some unusual behaviours regarding your account. We have reasons to believe that your account has been compromised and that it is being accessed by an unauthorized third party in some fraudulous activities.
For your security we have limited the access to sensitive functions of your account like Transfers, Payments, Personal Information. If you feel that you have received this message by mistake, and you accessed your account from another computer, while travelling please feel free to call us any time at the number displayed on our website and we will be happy to help you.
If by any means, you believe that your account was compromised please follow the link below and confirm your identity as soon as possible.
Your account will be permanently suspended if you fail to confirm your identity before Thursday, 09 17, 2010.


RE: szybkie tłumaczenie prosze - diabloo07 - 24-11-2010 21:04

lol?
Nie chce mi sie tlumaczyc calego, ale chodzi o to ze zawiesili Ci konto na PP bo odkryli jakies podejrzane dzialania i jest podejrzenie wlamania na konto. Miales czas do 17 wrzesnia zeby potwierdzic swoja tozsamosc :O


RE: szybkie tłumaczenie prosze - Polak123 - 24-11-2010 21:05

aha co za chu*** wysłali teraz maila a pisza ze mam zablokowane konto jak mam normalnie konto ?


RE: szybkie tłumaczenie prosze - diabloo07 - 25-11-2010 06:37

Juz chyba wyjasnione, pisales na SB ze koncowka byla .ru czyli ktos chcial wyludzic od Ciebie passy do konta.