Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na biznes w małym miasteczku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Pomysł na biznes w małym miasteczku (/Temat-Pomysl-na-biznes-w-malym-miasteczku-171136)



Pomysł na biznes w małym miasteczku - zarii - 20-03-2021 22:21

Cześć!
Ostatnio rozmyślam nad lokalnym biznesem w moim miasteczku, który mieści na ten moment około 45k mieszkańców.
Jest tu praktycznie wszystko, ale konkurencji się nie boje - umiem w marketing + opłacić ludzi za to odpowiedzialnych to nie problem.

Problem w pomyśle, którego brak. Kompletnie.
Myślałem nad nieruchomościami pod wynajem, aczkolwiek to już ogólnopolskie - Warszawa.

Lokalnie? Nie mam pojęcia.
Ktoś może ma coś w głowie, bądź coś, co ma na oku, ale brakuje środków? Z chęcią zainwestuje Smile)


RE: Pomysł na biznes w małym miasteczku - itmaster - 21-03-2021 09:37

A idzie jakaś droga krajowa, przy tej miejscowości?

Ja mam jeden pomysł, który krąży po głowie, ale to chyba trochę przy wcześnie. Mianowicie inwestycja w stację ładowania dla samochodów elektrycznych.
Wiem, że jeszcze za mało elektryków jeździ po Polsce, ale z każdym rokiem ich przybywa i będzie potrzeba ładowarek dla nich.

Poczytaj sobie jest kilka firm np. Nexity, które oferują całe know-how, z czego pamiętam na zasadzie franczyzy itp.

Tym bardziej że obecnie nie ma ich za dużo w Polsce, głównie koło Warszawy - https://map.nexity.io/


RE: Pomysł na biznes w małym miasteczku - bb8_pl - 21-03-2021 09:53

Według mnie jeśli są środki pomysł powiedzmy prawie każdy jest dobry, kilka pomysłów jest jeśli chodzi o pomysły dochodowe - zależy czy chodzi o długo czy krótkoterminowe ?


RE: Pomysł na biznes w małym miasteczku - zarii - 21-03-2021 23:19

(21-03-2021 09:53)bb8_pl napisał(a):  Według mnie jeśli są środki pomysł powiedzmy prawie każdy jest dobry, kilka pomysłów jest jeśli chodzi o pomysły dochodowe - zależy czy chodzi o długo czy krótkoterminowe ?

teoretycznie, nie ma to znaczenia..


RE: Pomysł na biznes w małym miasteczku - bb8_pl - 22-03-2021 07:23

(21-03-2021 23:19)zarii napisał(a):  
(21-03-2021 09:53)bb8_pl napisał(a):  Według mnie jeśli są środki pomysł powiedzmy prawie każdy jest dobry, kilka pomysłów jest jeśli chodzi o pomysły dochodowe - zależy czy chodzi o długo czy krótkoterminowe ?

teoretycznie, nie ma to znaczenia..

Ja bym skupił sie na długoterminowym zwrocie - jeśli tak to opcji mamy full, jeśli przy okazji środków też trochę jest można powiedzieć że kilka srok za ogon można ciągnąć Smile

Miasteczko czy nie miasteczko - co bym proponował to :

Zaznajomić się z kryptowalutami i pomyśleć nad masternodami, może jakieś projekty podjąć w typie gra, lub projekt waluty cyfrowej, co do mieszania i ogolnie zarobku - to jest sporo opcji Smile