Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl (/Temat-KUPIE-Konta-na-ZALANDO-pl-171379)



[KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 13-04-2021 14:02

1.Nazwa przedmiotu : Kupię konta na zalando.pl
2.Opis przedmiotu :
Posiadasz konto, na którym dokonywałeś zakupów w 2-36 miesięcy?
Napisz do mnie, chętnie odkupię od Ciebie te konto! Smile
3.Zdjęcia : nd
4.Kontakt : PW / GG: 5638074
5.Cena : 25zł/konto
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Bank, BLIK


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Kryspin - 14-04-2021 12:26

Wszystko jak najbardziej ok Wink


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - zarii - 15-04-2021 10:02

Z czystej ciekawości, ostatnimi czasy mam lawinę postów na Facebooku "kupię wszystkie konta zalando"
Czy mógłbyś natknąć temat, po co? Po co ludzie to skupują w ilościach xxxx? Big Grin

Sam mam 2 konta, których nie używam, więc mógłbym się pozbyć Tongue


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 15-04-2021 10:08

@[zarii], niektóre buty są limitowane i nie na wszystkich kontach można dane produkty zamawiać.

Odezwij się na priv, wezmę konta Smile


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Leoby - 16-04-2021 12:36

Jak możesz to daj znać jak mogę sprawdzić czy obecnie na swoich kontach mogę dołączyć do restocku. Byc może też będe miał dla Ciebie na sprzedaż


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 16-04-2021 21:04

@[Leoby], można sprawdzić tutaj, rozmiar: 50.5 https://www.zalando.pl/jordan-air-1-mid-se-sneakersy-wysokie-signal-blueblackwhite-joc12n01e-k11.html


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 18-04-2021 10:42

[Podbijam ze względu na zmianę produktu sprawdzającego, zapłaciłem dodatkowo 5FG]

Aktualnie można sprawdzać na produkcie: https://www.zalando.pl/jordan-air-1-mid-sneakersy-wysokie-blackchile-redwhite-joc12n001-a19.html

Zapraszam kolejne zainteresowane osoby! Smile


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 26-04-2021 09:11

Aktualne! Smile


RE: [KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Krissu - 31-05-2021 09:11

[AKTUALIZACJA]
Kupię konta Zalando, na których były kupowane przedmioty. Konta służą mi do zakupów kolejnych przedmiotów, nie wykorzystuję ich w jakikolwiek sposób do oszustw ani wyłudzeń. Smile


[KUPIĘ] Konta na ZALANDO.pl - Hybrid1990 - 18-02-2023 08:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.