Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) (/Temat-Jak-to-zrobic-Pytanie-do-osob-znajacych-sie-na-wordpressie-172577)

Strony: 1 2


Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 08-09-2021 23:03

Cześć, otóż mam swoją stronę z newsami sportowymi ale mam jeden problem. W moim motywie nie ma podziału na strony, przez co starsze wpisy można jedynie wyszukać poprzez wyszukiwarkę na stronie lub wejście w kategorie. Jak dodać na stronę takie coś jak na zdjęciu.


[Obrazek: comment-16311326216-Dy-As-SSLeo-NJIUxur-Ci7-Tf.jpg]


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - rachman - 08-09-2021 23:36

To się nazywa paginacja.
Nim ktoś podpowie poszukaj w ustawieniach czy masz taką opcję gdzieś w WP lub w motywie


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 09-09-2021 01:07

(08-09-2021 23:36)rachman napisał(a):  To się nazywa paginacja.
Nim ktoś podpowie poszukaj w ustawieniach czy masz taką opcję gdzieś w WP lub w motywie

Tak, znalazłem paginacje w ustawieniach motywu i włączyłem na numerowanie, ale i tak dalej mi się ona nie wyświetla.


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - rachman - 09-09-2021 01:19

Więc będzie trzeba w motywie wstawkę kodu zrobić pewnie.
https://codex.wordpress.org/Next_and_Previous_Links


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 09-09-2021 02:03

(09-09-2021 01:19)rachman napisał(a):  Więc będzie trzeba w motywie wstawkę kodu zrobić pewnie.
https://codex.wordpress.org/Next_and_Previous_Links
No ok, napisałem o tym do gości od motywu, bo mam wersję płatną. Ciekawe czy to załatwią.


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 09-09-2021 22:25

(09-09-2021 01:19)rachman napisał(a):  Więc będzie trzeba w motywie wstawkę kodu zrobić pewnie.
https://codex.wordpress.org/Next_and_Previous_Links

Dobra, jednak mi nie odpisują znowu. Będziesz chciał mi pomóc? Bo chcę to wstawić w konkretne miejsce na stronie, ale nie wiem za bardzo jak. Udało mi się tylko raz wstawić, ale na sam dół strony i ta paginacja mimo przełączania stron nic nie robiła.


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - adamcio99922 - 09-09-2021 23:30

Sprawdziłeś ustawienia? Czy masz odpowiednio ustawioną podstronę - strona z postami w ustawieniach? Czy jakoś tak to było Jerk


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 10-09-2021 01:25

(09-09-2021 23:30)adamcio99922 napisał(a):  Sprawdziłeś ustawienia? Czy masz odpowiednio ustawioną podstronę - strona z postami w ustawieniach? Czy jakoś tak to było Jerk
Tak, tylko chyba ten motyw nie ma domyślnie tej paginacji, dlatego nie wiem, który kod wstawić i w jakie miejsce, żeby było to tam ustawione, gdzie ja chcę. No i żeby to odsylało rzeczywiście do starszych postów, bo na razie mam tak, że jeżeli chodzi o ostatnie posty to widać tylko 10. Pod tymi 10 postami ostatnimi mam ustawione po parę postów wg. tagów, taką konstrukcje ma ta strona i ja chciałbym tak zrobić, żeby ta paginacja była właśnie pod tymi 10 ostatnimi postami, a nie pod tagami na samym dole strony. No, ale nie wiem jak to ustawić.


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - bartas993 - 10-09-2021 06:20

Po pierwsze - co to za motyw bo nie daleś takiej informacji.


RE: Jak to zrobić (Pytanie do osób znających się na wordpressie) - Maxkipl - 10-09-2021 11:17

(10-09-2021 06:20)bartas993 napisał(a):  Po pierwsze - co to za motyw bo nie daleś takiej informacji.
Colormag Pro