Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? (/Temat-Polecanie-aplikacji-gdzie-szukac-ludzi-172962)



Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - mistrzkierownicy - 06-11-2021 18:24

Siema
Jak myślicie, gdzie szukać ludzi, którzy zarejestrują się z mojego refa do jakiejś aplikacji bankowej? Macie jakieś propozycje?


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - M@RT@ - 06-11-2021 18:43

Na pewno nie spamować forum na pusto tylko po to by móc dodać link w odpowiednim dziale... ¯\_༼ •́ ͜ʖ •̀ ༽_/¯


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - itmaster - 06-11-2021 19:16

Może spróbuj ref za ref w odpowiednim dziale na tym forum.


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - mistrzkierownicy - 06-11-2021 21:08

(06-11-2021 18:43)M@RT@ napisał(a):  Na pewno nie spamować forum na pusto tylko po to by móc dodać link w odpowiednim dziale... ¯\_༼ •́ ͜ʖ •̀ ༽_/¯

w 50% mnie wyczułeś XD
ale jednak serio chcę się dowiedzieć gdzie mogę się zareklamować oprócz tego forum


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - Gravitronik - 07-11-2021 09:02

Grupy na Facebooku, inne fora, popytanie znajomych/rodziny, czy chcieliby też się w to pobawić. To tak bez "wkładu" własnego. Możesz też założyć specjalny profil na Facebooku, Instagramie czy YouTubie, założyć stronę internetową, zbierać społeczność i oferować im te aplikacje. Albo w ramach dodatkowej usługi, albo stricte nastawiać się na bonusy bankowe.

Możliwości jest tyle, ile sposób dotarcia do ludzi. Staraj się tylko nie wpierdzielać innym, tak jak na tym forum - oferowanie swoich refów w tematach innych osób jest mega słabe Wink


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - mistrzkierownicy - 07-11-2021 13:06

(07-11-2021 09:02)Gravitronik napisał(a):  Możliwości jest tyle, ile sposób dotarcia do ludzi. Staraj się tylko nie wpierdzielać innym, tak jak na tym forum - oferowanie swoich refów w tematach innych osób jest mega słabe Wink

Racja, słabe to było ale widziałem wcześniej, że ktoś robił podobnie, admin chyba nawet pisał że wolałby żeby wszystkie refy dot. jakiejś appki były w jednym poście ale chyba pomyliły mi się fora XD


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - Shimeon - 07-11-2021 17:10

Możesz pobawić się w "doradcę" finansowego. Mianowicie znajdujesz jakieś duże forum o tematyce bankowej/kredytowej, rejestrujesz się tamże i wciskasz jakiemuś newbie swojego reflinka na pw - oczywiście nie wysyłasz mu samego linku tylko kombinujesz jak by go tu skusić do pobrania apki.


RE: Polecanie aplikacji - gdzie szukać ludzi? - mistrzkierownicy - 07-11-2021 17:13

(07-11-2021 17:10)Shimeon napisał(a):  Możesz pobawić się w "doradcę" finansowego. Mianowicie znajdujesz jakieś duże forum o tematyce bankowej/kredytowej, rejestrujesz się tamże i wciskasz jakiemuś newbie swojego reflinka na pw - oczywiście nie wysyłasz mu samego linku tylko kombinujesz jak by go tu skusić do pobrania apki.

kurde, to jest akurat zajebisty pomysł z tym forum bankowym. nie wpadłem na to, dzięki mordo