Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie (/Temat-CRIPTAN-2-euro-za-KYC-natychmiastowo-do-wyplaty-w-kryptowalucie-173906)



CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - iamoscar - 04-04-2022 15:19

Aplikacja CRIPTAN daje bonus w postaci 2 euro za ściągnięcie aplikacji oraz weryfikacje.

2 euro, które można natychmiast wypłacić. Jest możliwość uzyskania następnych bonusów poprzez wykonanie kilku zadań:

Za rejestracje z refa i zakończeniu pozytywnie weryfikacji dostajemy 2 euro, dostępne od razu do wypłaty,

kolejne 3 euro możemy zdobyć przy wpłacie powyżej 50 euro, 4 euro za zakup 300 euro w kryptowalutach, dodatkowe 6 euro za zakupy o łącznej wartości 600 euro lub więcej w kryptowalutach.

Minimalna wypłata to 2 euro, aby wypłacić należy zamienić 2 euro na jakakolwiek walute(polecam LTC, najnizsze fee) i wysłać na swój portfel np coinbase - czas realizacji transakcji do 3 godzin.

Jak uzyskać bonus? 3 kroki

1.Pobieramy aplikacje z tego linku, następnie instalujemy i NIE URUCHAMIAMY od razu!

https://apkfun.com/down_CRIPTAN-CRIPTAN.html

2. Po instalacji wejdź w ten link -> https://criptan.page.link/sYDJ , po wejściu w ten link przekieruje Cię do aplikacji i zarejestruj się z kodem: 2rnaxcbm


3. Po rejestracji wykonaj KYC -> aby wykonać weryfikacje klikamy w prawy górny róg, obok słuchawek i klikamy w opcje Verification and Security, u mnie weryfikacja trwała minutke, od razu po niej 2 euro były na koncie gotowe do wypłaty.

Co do kodu i systemu zaproszeń to można zaprosić maksymalnie 10 osób, co prawda nawet jak osiągne limit 10 osób, to 11 osoba dostanie 2 euro ale już ja jako polecający nie, więc dam info gdy osiągne limit i ktoś inny podklepie swój kod.


RE: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - ptasiorex - 04-04-2022 22:03

wyskakuje że produkt niedostępny w PL Lol


RE: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - Kołątaj - 05-04-2022 06:04

Czytaj instrukcje. Aplikacja niedostępna w playstore dla Polaków lecz z apkfun można pobrać.
iamoscar - złapałeś już tych 10 refów?


RE: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - iamoscar - 05-04-2022 13:48

Tak, wszystko jest w instrukcji.

@Kołątaj, jeszcze mam parę wolnych miejsc, ale od razu dam info jak się skończą by nie blokować.

Wyplata właśnie doszła na moje konto, zlecałem z rana kolejna 2, oto dowod że portfel wyplacalny.

[Obrazek: Screenshot-20220405-144728-Coinbase.jpg]

Oczywiście po rejestracji otrzymujecie własny kod ref, i działa to tak samo jak w instrukcji wyżej.


Warto też zainteresować się ich programe Criptal Earn.


RE: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - mpatrolski - 06-04-2022 10:07

Chyba juz nie daja bo zrobilem wczoraj KYC i nadal nie mam na koncie.


RE: CRIPTAN - 2 euro za KYC natychmiastowo do wypłaty w kryptowalucie - iamoscar - 06-04-2022 16:11

Sorry for the inconvenience, but we have recently updated our referral programme, and it now consists of three milestones:
-€3 for a deposit of more than €50.
-4 for a total purchase/sale of €300 or more.
-8 for a total purchase/sale of €600 or more.
All users who completed the old referral programme before 5 April at 10.30 CET have received the reward.

Niestety, lecz jak zmieściłeś się w wyżej wymienionym czasie to otrzymasz.