Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Wasza najlepsza pasywna Inwestycja (/Temat-Wasza-najlepsza-pasywna-Inwestycja-174496)



Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - Hazardzistaa - 26-08-2022 08:27

Siemka,

pochwalcie się z czego mieliście najwiekszy zwrot inwestcji w okresie covidowym/pocovidowym Wink
pytam o pasywne inwestycje czyli wkład w coś o czym zapominamy i zarobiło dla Nas, od walut, po surowce, fotowoltaiki, nieruchomosci, krypto, akcje.

Pochwalcie się osiągami... lub nawet stratami?

choc przy aktualnej inflacji to wiekszosc pasywnych oszczednosci to wciaz strata, nie mniej lepsza strata na poziomie kilku procent niż 15 Dodgy


RE: Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - Admin - 26-08-2022 12:33

Nieruchomosci kozacko wyszly - na mieszkaniach w ciągu 3 lat ponad 100% zysku, patrząc na ceny za metr wtedy a dziś u mnie w miescie (w calej polsce zreszta podobnie), dodatkowo na samym najmie +10% za każdy rok.

O dziwo na obligacjach skarbu państwa które zakładałem w 2020 wyszło kozacko jak na stosunkowo bezpieczną lokatę, za 2021 +12% za samo leżenie środków, w tym roku będzie jeszcze więcej.

Surowce roznie - w zaleznosci od dat zakupu/sprzedaży średnio za ostatni rok z 10%+~

na inflacje to nie zarobilo ale zdywersyfikowane chociaż =)


RE: Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - dazy19 - 26-08-2022 18:31

Nieruchomosci ofc ale i tez sporo daja spekulacje walutowe :3


RE: Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - pawelh - 26-08-2022 19:01

Ja trzymam większość w akcjach.
Trochę kasiory z dywident w tym roku już wpadło, a we wrześniu i październiu jeszcze trochę...


RE: Wasza najlepsza pasywna Inwestycja - Sakla13 - 12-09-2022 10:50

Zakupiony przed covidem garaż na osiedlu, udało się sprzedać w czasie którejś fali (ktoś to jeszcze liczy?) z dużym zyskiem Smile