Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Itp (/Temat-Itp-176352)



Itp - wojtek22 - 27-11-2023 17:58

Cześć może ktoś z was korzysta z ITP i wie co się dzieje? Słyszałem że przestało działac..


RE: Itp - ZarabianieO - 27-11-2023 18:06

Zwinęli się jak tysiące takich magicznych projektów przed nimi, w takich programach chodzi tylko o naganianie poleconych i z tego jest główny zarobek. Odpuść sobie takie za przeproszeniem gówno bo na tym na pewno nie zarobisz, no chyba że sam nagonisz do takich programów dziesiątki osób.


RE: Itp - wojtek22 - 27-11-2023 18:11

(27-11-2023 18:06)ZarabianieO napisał(a):  Zwinęli się jak tysiące takich magicznych projektów przed nimi, w takich programach chodzi tylko o naganianie poleconych i z tego jest główny zarobek. Odpuść sobie takie za przeproszeniem gówno bo na tym na pewno nie zarobisz, no chyba że sam nagonisz do takich programów dziesiątki osób.

No własnie nie nagoniłem na szczęście. Sam też nic nie straciłem lecz szkoda tych co dali tam troche kasy. Przez długi czas wierzylem ze da sie z tego zarobic no ale coz


RE: Itp - ZarabianieO - 27-11-2023 18:25

Na piramidach zarabia się prawie w 100% z poleconych, a teraz wysyp takiego dziadostwa jest na forum i ludzi promujących taki syf więc uważaj.