Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payeer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Payeer (/Temat-Payeer-176708)



Payeer - Dragon1515 - 29-02-2024 10:40

Nie wiem czy Dobry dział czy jak....
Ale potrzebuje pany porady od jakiegos czasu zbieram cos tam w kryptowalutach jest to juz fajny grosz na mikroplatnosciach na koncie faucetpay.... jak to spienieżyć na przelew bankowy? co polecacie? myslalem nad pełna weryfikacja payerr zrobieniem karty i z racji pracy codziennie jestem w DE i wybieranie w Euro... jak by to ująć nie interesują mnie ZŁ ze wzgledu na bananową wartośc obecnie przez naszego Jastrzębia wśród jastrzebi


RE: Payeer - 4sebastian2 - 29-02-2024 11:29

Ja bym sugerował wypłacać przez jakąś giełdę typu binance.Tam masz tyle opcji wypłaty w euro ,dolarach czy czym tam chcesz że napewno coś znajdziesz.No chyba że chcesz to zrobić bardziej anonimowo tylko wtedy licz się z tym że prowizja większa.


RE: Payeer - xdax1 - 29-02-2024 12:49

Z payeera korzystam od dawna na zweryfikowanym koncie, ale nigdzie nie widzę tam opcji karty.
Głównie służy mi właśnie do przyjmowania jakiś krypto a potem wymieniam tam wszystko na LTC aby prowizje była jak najmniejsze.
Litecoin wysyłam na binance/coinbase lub możesz na revoult prawdopodobnie też (tego nie sprawdzałem, ale tam też masz kartę, obsługę krypto i wiele walut fiducjarnych).