Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Content locker mo / mt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Content locker mo / mt (/Temat-Content-locker-mo-mt-176778)



Content locker mo / mt - dazy19 - 17-03-2024 21:33

Witam, czy jeszcze w 2024 roku jakaś sieć afiliacyjna oferuje content locker bądź program download ( real content) odnośnie sms premium rate mo / mt ?


RE: Content locker mo / mt - tadek6666 - 17-03-2024 21:53

eforsa ale nie wiem jak aktualnie z wypłatami , ostatnia z rok temu szła miesiac.
z zagranicznych adworkmedia ma wszystko o co pytasz


RE: Content locker mo / mt - dazy19 - 17-03-2024 22:07

Eforsa chyba już jest martwa - juz rok temu ciezko bylo sie nawet zalogowac a co dopiero utworzyc link. Co do Adworkmedia wydaje mi sie ze obecnie tez brak ofert na polske


RE: Content locker mo / mt - Czaq - 18-03-2024 13:40

Sytuacja z usługami premium SMS pod content typu download jest aktualnie w naprawdę kiepskim stanie. Większość serwisów wyłączyła całkowicie swoje usługi lub oferują je wyłącznie wydawcom mającym realny "real content" - choć i tutaj zdarzają się problemy.
Dlatego najlepszym rozwiązaniem na które osobiście się przeniosłem wraz z moimi podopiecznymi to content lockery CPA. Co prawda zadania są bardziej złożone i często wymagana jest akcja typu:
-Instalacja apki
-Wykonanie konkretnego zadania
-Podanie danych CC submit

Ale dzięki temu korzystasz z zwrotow typu "odbierz za darmo", "pobierz bezpłatnie" itd. Bez obaw o jakiekolwiek problemy prawne.(w granicach rozsądku Big Grin )
W razie pytań pisz śmialo to polecę dobre oferty na polski rynek CPA z MyLead.


RE: Content locker mo / mt - dazy19 - 26-03-2024 18:51

A coś takiego jak bramki blik na lockowany content znajde ? Cpa locker na moja nisze konwertuje totalnie gdyz wiek to 50+ i najzwyczajniej ludzie tego nie potrafią przejsc