Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CaptachTrader - Darmowe Captche! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: CaptachTrader - Darmowe Captche! (/Temat-CaptachTrader-Darmowe-Captche-17798)

Strony: 1 2


CaptachTrader - Darmowe Captche! - pitfromhell - 09-12-2010 22:47

Witam!
Jak już zapewne większość słyszała powstał projekt, który polega na zbieraniu punktów(kredytów), a następnie można zamienić je na Captche.
Oto punktacja:
*Zdobywasz 5 kredytów za wpisanie komuś Captchy
*Tracisz 10 kredytów za użycie jednej Captchy

10 kredytów = 1 Captcha!

Następnie gdy już uzbieramy większą ilośc kredytów będzie nam potrzebna przeglądarka Google Chrome: klik, oraz program do oglądania( dodatek do Chroma, podam link do poradnika: klik).

Następnie jak dostać darmowe Catpche otóż:

1) Wchodzimy na stronę http://www.captchatrader.com lub z mojego ref linka o co bym prosił: klik.

2) Oczywiście nie mamy konta, więc znajdujemy napis Register(prawa górna strona)

3)Zakładamy konto wypełniając dane:

username - nick

password - hasło

confrim password - powtórz hasło

email - twój adres email

Referred - Polecony - Możecie wpisać mnie : pitfromhell (Będę bardzo wdzięczny):idea:

Następnie po zakończeniu rejestracji, logujemy się na konto i wchodzimy w zakładkę "Earn Credits".

Uwaga, na E-maila przyjdzie Ci również link aby aktywować konto, za aktywowanie konta otrzymujesz 100 kredytów = 10 Captch.

Następnie aby użyć swoich kredytów, należy posiadać(tak jest jest napisane na górze Google Chrome oraz LPA). Wchdozimy na http://www.lockerz.com > Play i czekamy aż wszystkie filmy się załadują, następnie w Captach Trader logujemy się zaznaczamy enable captcha trader i klikamy SAVE.

I to na tyle!


Jerk
Życzę dużo kredytów oraz PTZów na Lockerz!
Jerk



RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - bartekkg1997 - 21-01-2011 19:13

Plus leci Smile a strona jest boska używam jej od paru tygodni i już zebrałem parę PTZ Wink


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - pitfromhell - 21-01-2011 19:28

Bardzo przydatna:>


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - Paviano - 21-01-2011 22:27

plusik :]
zarejestrowany z refa Tongue


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - adik0070 - 22-01-2011 11:40

Ja mam cały czas: "Status: Waiting for CAPTCHA..."

Czyli trzeba czekać..


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - pitfromhell - 22-01-2011 13:43

najwięcej Captch jest wieczorem Smile


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - Corleone - 22-01-2011 17:21

Plusik i reje z refa xD Polecam przydatne Big Grin U mnie zarabia sie 7 kredytow za 1 wpisana komuś Captche Big Grin


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - paskur - 23-01-2011 02:19

tak, tera jest 7 kredo za kapcze, a nie wiesz czy dalej bierze 10 za przepisanie ?


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - adik0070 - 23-01-2011 18:31

Bierze dalej za 10, ale mam pewien problem, mianowicie jak to połączyć z LPA ?


RE: CaptachTrader - Darmowe Captche! - DDK - 23-01-2011 19:10

Wchodzisz w opcje masz tam zakładkę CaptchaTrader, wpisujesz login, hasło i jedziesz Smile

Też tego używam już spory czas.