Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SHOP dla kolejnych nowych państw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: SHOP dla kolejnych nowych państw (/Temat-SHOP-dla-kolejnych-nowych-panstw-17962)



SHOP dla kolejnych nowych państw - ketrab - 13-12-2010 09:56

Dzisiaj przy przeszukiwaniu kilku produktów w Shopie natrafiłem na coś takiego:
Cytat:Item cannot be shipped to
Australia, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Netherlands, Netherlands Antilles, New Zealand, Spain, Sweden, United Kingdom, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, Hungary, Luxembourg, Portugal, Lithuania
.

Tak więc Lockerz otworzyło Shop ponadto dla takich państw, jak Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Litwa, Luksemburg, Portugalia i Węgry. Nas niestety w dalszym ciągu nie ma, a znalazły się tam takie państwa, które z Lockerz nie mają chyba zbyt wiele wspólnego...


RE: SHOP dla kolejnych nowych państw - paskur - 13-12-2010 10:09

Ja tam jakbym bral cos z shopu to i tak na pe bo nie ma oplat i tyle ;]


RE: SHOP dla kolejnych nowych państw - wesolutki - 13-12-2010 10:45

(13-12-2010 09:56)ketrab napisał(a):  Dzisiaj przy przeszukiwaniu kilku produktów w Shopie natrafiłem na coś takiego:
Cytat:Item cannot be shipped to
Australia, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Netherlands, Netherlands Antilles, New Zealand, Spain, Sweden, United Kingdom, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, Hungary, Luxembourg, Portugal, Lithuania
.

Tak więc Lockerz otworzyło Shop ponadto dla takich państw, jak Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Litwa, Luksemburg, Portugalia i Węgry. Nas niestety w dalszym ciągu nie ma, a znalazły się tam takie państwa, które z Lockerz nie mają chyba zbyt wiele wspólnego...

Ten shop dla nas to będzie tylko tyle, że dodadzą nas do listy tych państw i 90% cannot shipped więc po co nam ten shopSmile Lepiej PETongue


RE: SHOP dla kolejnych nowych państw - ketrab - 13-12-2010 11:21

W tym wypadku był to telewizor Toshiby, więc to nie taki badziew Tongue


RE: SHOP dla kolejnych nowych państw - Satan - 13-12-2010 11:33

Pewnie dadzą nas na końcu żeby potem i tak anulować...


RE: SHOP dla kolejnych nowych państw - Surlope - 13-12-2010 14:11

Nawet jak nas dodadzą to wątpię żebym używał tej opcji. PE jednak to PE Smile. Myślę że za jakieś 2-6 miechy nas dodadzą Smile.