Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Gdzie są nagrody ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Gdzie są nagrody ? (/Temat-Rozwiazane-Gdzie-sa-nagrody-18167)



[Rozwiązane]Gdzie są nagrody ? - Monster - 17-12-2010 13:20

Chyba w październiku kupiłem tapetkę w okresie tym, co się dostaje koszulki. Ja niestety nie dostałem jej do tej pory.

Nagroda z ostatniego generalnego restocku nadal nie jest w skrzynce.

Ile mam czekać ?


RE: Gdzie są nagrody ? - ksomix - 17-12-2010 13:37

Mam to samo pytanie, na ostatnim shopowo-wallpaperowym restocku wygralem 25$, a skrzynka dalej bez potwierdzenia i niczego. Czy ktos juz dostal powierdzenie??


RE: Gdzie są nagrody ? - michal2612 - 17-12-2010 13:53

Jak to Lockerz, daje kupe restocków i nie nadąża z wysyłaniem potwierdzeń i nagród.


RE: Gdzie są nagrody ? - Monster - 17-12-2010 14:08

Dostałem potwierdzenie, ale coś długo nie ma mojej nagrody,


RE: Gdzie są nagrody ? - Burned - 17-12-2010 15:09

Też czekam na PP 50$ z generala, nawet jeśli się do nich napiszę do otrzyma się wiadomosc że nagrody wysyłane w 8-12tyg itp. Trzeba czekac, jeśli wszyscy dostaną a ktoś nie to wtedy trzeba napisac(jeśli nie dostało sie anulacji).


RE: Gdzie są nagrody ? - zdybcio - 18-12-2010 09:36

ja dzisiaj dostałem PP na konto z listopadowego restocka


RE: Gdzie są nagrody ? - BartuS - 18-12-2010 09:40

Dziś PayPale z Listopada przybyły Smile Gotówka na święta Wink


[Rozwiązane]Gdzie są nagrody ? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.