Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Przyspieszenie flash'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Przyspieszenie flash'a (/Temat-Rozwiazane-Przyspieszenie-flash-a-18346)



[Rozwiązane]Przyspieszenie flash'a - Grabowkers - 20-12-2010 15:30

Witam!

Mam pewien problem. Na symulatorach restocku z wybieraniem nagród we flashu strona bardzo długo mi się ładuje, nawet powyżej 30s. Na prawdziwych restockach jest to samo. Przez to mam czasy bliskie minuty, a to prawie nie daje mi szans na zamówienie czegokolwiek (no może oprócz bonów :S)
Czy jest jakiś sposób aby przyspieszyć działanie flasha? Dodam że mam najnowszą wersję Mozilli i zaktualizowaną wtyczkę Adobe Flash Player'a.


RE: Przyspieszenie flash'a - Dominator - 20-12-2010 15:37

wieczorem ci podrzucę program do przyspieszania flasha


RE: Przyspieszenie flash'a - bud3k - 21-12-2010 00:53

to ja również poproszę Smile bo czasem mam podobne problemy


RE: Przyspieszenie flash'a - lukasz1214 - 21-12-2010 01:01

to ja tez Smile


RE: Przyspieszenie flash'a - CrisPL - 29-01-2011 14:39

Ja też poproszę bo w aukcjach jest przez flash. Masakra długo się ładuje.


RE: Przyspieszenie flash'a - Jumper002 - 29-01-2011 14:42

najlepiej wrzuć link do programu tutaj to więcej osób skorzysta Wink


RE: Przyspieszenie flash'a - Nayare - 29-01-2011 14:55

grabowkers, uzywasz lrc czy er? Jak ER to pw.


[Rozwiązane]Przyspieszenie flash'a - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.