Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagrody tj Xbox, gry, PSP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagrody tj Xbox, gry, PSP (/Temat-Rozwiazane-Nagrody-tj-Xbox-gry-PSP-18458)



[Rozwiązane]Nagrody tj Xbox, gry, PSP - magic - 22-12-2010 22:32

Ja mam takie pytanie. Każdy się cieszy, że z lockerz.com zgarnia nagrody.
Pytanie moje brzmi:
1. czy gry, które nabywamy na XboX, PSP itd możemy spokojnie uruchomić u Nas w POLSCE? czy musimy do tego celu mieć jakieś dekodery? Wiadomo często w grach jest napisane :NTSC only or Canada

2. Czy konsole, które tam nabywamy nie musimy przerabiać aby połączyć np z telewizorem? Jaki jest dodatkowy koszt tego przedsięwzięcia?

3. Czy kamery oraz aparaty fotograficzne, które tam nabywamy nie działają na innych częstotliwościach i czy swobodnie na naszym terenie możemy z nich korzystać? i dobierać film czy zdjęcia w naszym telewizorze?

Proszę o odpowiedź, bowiem prawdopodobnie każdy się rzuca na coś co będzie stanowiło dodatkowy balast finansowy tu w Polsce


RE: Nagrody tj Xbox, gry, PSP - Bolt - 22-12-2010 23:43

1. Wszystko bez przeszkód, oprócz tego, że do xboxa, ps3 i wii trzeba transformator
2. Nie trzeba
3. Tu są różne opinie, więc nie pomogę


RE: Nagrody tj Xbox, gry, PSP - magic - 23-12-2010 00:33

dzięki za pomoc

masz plusikaSmile


RE: Nagrody tj Xbox, gry, PSP - bud3k - 23-12-2010 02:03

co do aparatów fotograficznych to sam kupowałem w USA i do dziś jest używany ten aparat. Bez żadnych problemów. Nic nie musiałem dokupować czy zmieniać. Podejrzewam że z kamerami będzie tak samo.


[Rozwiązane]Nagrody tj Xbox, gry, PSP - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.