Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! (/Temat-Sprzedam-skrypt-do-tworzenia-Restockow-18604)

Strony: 1 2


Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Killer - 26-12-2010 13:37

Witam, pierwszy raz cos sprzedaje Wink pieniązki oczywiście nie idą do mojej kieszeni bo mi ich nie brak - idą na szczytny cel - jaki ? na razie nie powiem Smile

Sprzedaje symulator restocków dokładnie taki sam jak na Naszym forum ten sam którego admin używał do restocków na forum, to ja mu go udostępniłem (w skrypcie sergio i johnny wprowadzili jedynie zmiany/grafike pod forum) jestem właścicielem skryptu.

Sprzedaje WYŁĄCZNIE licencje na jego używanie, zastrzegam sobie również prawo do rozpowszechniania programu jak i odsprzedaży. Możecie go dowolnie modyfikować/przerabiać nie możecie jedynie udostępniać go osobom trzecim. W przeciwnym wypadku będę domagał się odszkodowania z tytułu prawa autorskiego (ustawa z 10 lipca 1952r.), jednak głęboko wierze że nikt nie jest na tyle głupi by robić sobie problemy.


Do rzeczy, sprzedaje skrypt umieszczony tutaj:

http://www.zarabiam.com/restock/login.php
login: LOGIN
hasło: BALANGA
Skrypt działa identycznie, różni się jedynie obrazkami oraz formularzem (jest to pełny formularz: imie,nazwisko,adres,kod itd...).


CENA SKRYPTU : 24,99 PLN < Cena nie ulegnie zmianom na niższą, co najwyżej może wzrosnąć.

Instalacja jest bardzo prosta, każdy laik komputerowy z minimalnym doświadczeniem da sobie rade.

Masz pytania ? pisz na PW

KILLER


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Dominator - 26-12-2010 14:50

Teraz to piszesz gdy skończyła się kasa na PayPal'u :/

A było 17,86zł eh, trzeba zbierać.

Co do skryptu to można ustalić w pliku php ile jest sztuk danej nagrody, a jak wszyscy już zamówią to się robi FRESH OUT ?


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Zythus - 26-12-2010 15:27

To Twój skrypt? :O Użyczałeś Adminowi?
Myślałem, że to skrypt admina


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Killer - 26-12-2010 15:40

(26-12-2010 14:50)Dominator napisał(a):  Teraz to piszesz gdy skończyła się kasa na PayPal'u :/

A było 17,86zł eh, trzeba zbierać.

Co do skryptu to można ustalić w pliku php ile jest sztuk danej nagrody, a jak wszyscy już zamówią to się robi FRESH OUT ?

Wszystko ustawiasz z poziomu mysqla, wpisujesz tam liczbe sztuk produktu, gdy sie skoncza pojawia sie automatycznie fresh out, w bazie tez mozesz przejrzec zamowienia i adresy osob ktore cos zamowily-uzywanie jest banalnie proste.


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Dominator - 27-12-2010 01:41

oj killer za bardzo mnie tym skryptem wciągasz, w najblizszych dniach bede miec kase i kupie


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Killer - 27-12-2010 22:25

2 Kopie sprzedane Klienci zadowoleniWink


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Yanke$ - 28-12-2010 12:45

A co z logowaniem? Czy też je dajesz w skrypcie? Smile


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Killer - 31-12-2010 21:36

rowniez Smile

4 osoby juz zakupily skrypt.


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Killer - 04-01-2011 23:37

5 sztuka sprzedana wesolutkiemu.


RE: Sprzedam skrypt do tworzenia Restocków ! - Dominator - 10-01-2011 18:00

ilość sztuk jest nieograniczona ? bo widzę że liczysz i mam przeczucie że liczba jest ograniczona