Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywac decale za darmo ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak zdobywac decale za darmo ? (/Temat-Jak-zdobywac-decale-za-darmo-18776)



Jak zdobywac decale za darmo ? - BartuS - 29-12-2010 22:42

Ostatnio zamawiałem rzeczy z shopu - anulacje. Decale zostały Smile


Więc przejdźmy do rzeczy.

Krok 1. Wybierz w miare tani przedmiot, zamów. Nie uzywaj zniżki w ptz (po co przy przedmiocie za 5$ ?)
Krok 2. Przy wypełnianiu danych koniecznie użyj danych do PE. Lockerz zaczeło blokowac PE, więc na 99% dostaniesz anulacje.
Krok 3. Po zamówieniu oczekuj anulacji.
Krok 4. Idź do profilu i aktywuj decale. Zbieraj PTZ.


Narazie ten sposób działa, nie wiadomo jak będzie później. Przy anulacji kaskę oddają, więc decale dostajecie za free !
Lecz jeżeli jednak dostaniesz potwierdzenie, nie idź do mnie z płaczem Smile Wszystkie działania wykonujesz na własną odpowiedzialnośc. Jezeli dostaniesz swoją nagrodę, możesz mnie pozdrowic przy unboxingu Smile


RE: Jak zdobywac decale za darmo ? - pitfromhell - 03-01-2011 21:33

Nie wiem czy działa i nie sprawdzęBig Grin Ale za pracę i wyobraźnie(jeśli sposób nie zadziała) łap + Big Grin


RE: Jak zdobywac decale za darmo ? - Nayare - 06-01-2011 15:44

To juz bylo wiadome od dawna, tylko zeby nie bylo pozniej placzu o zbanowanym koncie, masowych anulacjach nagrod etc.