Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fwb + Shop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fwb + Shop (/Temat-Rozwiazane-Fwb-Shop-18940)



[Rozwiązane]Fwb + Shop - Surlope - 02-01-2011 17:58

Witam serdecznie !

Zwracam się do was z pytaniem czy istnieje może jakiś BOT do FWB ? Mam tu na myśli sorter do plików . Otóż filmów nie mam wszystkich oglądniętych i nie chcę mi się już tego wszystkiego ładować żeby znależdz jakiś nieoglądnięty :idea:.

I jeszcze jedno pytanie , jeżeli kupiłbym coś w shopie na adres PE albo jakiś inny i dostałbym anulację to nie ma problemu z zwrotem PTZ-ów + $ ? hej

Czekam na odpowiedz , oczywiście każda odpowiedz będzie doceniona Jerk2


RE: Fwb + Shop - NaoS - 02-01-2011 18:51

Nie ma bota do FWB.
Jak do tej pory na wszystkie zamówienia z shopu (na adres PE) są zwracane PTZ i kasa, ale jak będzie dużo zamówień na PE, które ciągle będą musieli anulować, to w końcu się wkurzą i mogą nie oddać PTZ.


RE: Fwb + Shop - cinexik - 02-01-2011 19:35

Jak narazie ptz i kasa z shopu są oddawane (sadze ze tak zostanie, placisz wymagaszBig Grin)
Gorzej z restockami bo jak tam anulują to raczej nie oddadza ci ptz, wiec nawet nie probuj.


RE: Fwb + Shop - Surlope - 02-01-2011 21:49

(02-01-2011 18:51)NaoS napisał(a):  Nie ma bota do FWB.
Jak do tej pory na wszystkie zamówienia z shopu (na adres PE) są zwracane PTZ i kasa, ale jak będzie dużo zamówień na PE, które ciągle będą musieli anulować, to w końcu się wkurzą i mogą nie oddać PTZ.



Nie chodzi mi o bota , tylko sorter . Który przesortuję tę filmiki które ja 'watched' żebym nie musiał przesuwać w doł jak głupi i ich szukać Wink.
Jerk2


[Rozwiązane]Fwb + Shop - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.