Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Bug czy kara...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Bug czy kara...? (/Temat-Rozwiazane-Bug-czy-kara-18962)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Bug czy kara...? - ketrab - 03-01-2011 10:31

Dzisiaj wchodząc na Lockerz zastała mnie niemiła sytuacja - najpierw zobaczyłem liżącego Odyssa, a kiedy zmieniłem link choćby na Play, to w osłupienie wprawiła mnie liczba moich punktów - 0. To jednak nie koniec problemów. Po obejrzeniu filmiku w Play nie dodało mi PTZ (choć to chyba dobry znak), a także nie wyświetla mi Dailies. Nie działa także zakładka My Account. Napisałem już do Kathy i mam nadzieję, że wszystko zostanie (najlepiej jeszcze dziś) wyjaśnione. Spotkał się ktoś z was z podobnym problemem? Dodam, że na drugim koncie wszystko działa bez najmniejszych problemów...

[Obrazek: mylocker.th.png]

Uploaded with ImageShack.us


[Obrazek: playop.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: dailies.th.png]

Uploaded with ImageShack.us


RE: Bug czy kara...? - Morgoth2 - 03-01-2011 11:08

Też mam na 1 z kliku kont ten problem. Czekamy Smile


RE: Bug czy kara...? - daniellysy - 03-01-2011 11:23

Ja to samo, nawet nie mogę wejść na konto, jedynie Odyss czyści mi ekran Wink


RE: Bug czy kara...? - Morgoth2 - 03-01-2011 11:28

Wiadomo że robią coś z serverami które zawierają informacje o konta lecz stresik maly zostaje... Na tym koncie wygrałem ipada i 250$ :/


RE: Bug czy kara...? - ozgutek11d - 03-01-2011 14:11

tez to mam ;/


RE: Bug czy kara...? - Dominator - 03-01-2011 14:14

U mnie wszystko OK.


RE: Bug czy kara...? - norek - 03-01-2011 15:17

Ja też to mamSad


RE: Bug czy kara...? - Burned - 03-01-2011 15:21

U mnie normalnie, pewnie bug, nieraz miałem tak że wchodząc do PLAY miałem 0 ptz, przechodziłem do mylocker i wszystko było ok.


RE: Bug czy kara...? - norek - 03-01-2011 15:44

Może shopa dla polski robią?Jerk2
[Obrazek: zthfcy.png]


RE: Bug czy kara...? - cinexik - 03-01-2011 16:20

hmm to ja lepiej nie wchodze na konto bo jeszcze mnie to zastanie xD