Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LRC - wolno czy szybko? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LRC - wolno czy szybko? (/Temat-Rozwiazane-LRC-wolno-czy-szybko-19243)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]LRC - wolno czy szybko? - pitfromhell - 09-01-2011 22:58

Witam!
Właśnie odbył się restock i tak samo jak ostatnio na LRC Web strasznie wolno wszystko mi się ładowało, czy komuś też tak wolno stronka hasała?
Martwi mnie to, bo to mój 2 restock z LRC PRO i po raz 2 strasznie wolno wszystko chodzi..

Proszę o jakieś porady i o odpowiedź jak szybko Wam ładowały się strony na LRC Web!
Pozdro Pit.


RE: LRC - wolno czy szybko? - Dominator - 09-01-2011 23:00

Logowanie szybko, kategoria wolno heh mi to nawet nie pokazało bwl bo tak szybki jest ^^


RE: LRC - wolno czy szybko? - Bolt - 09-01-2011 23:01

jest źle, czuje, ze enesce zaczyna zlewać jakieś modyfikacje dot. LRC, po prostu zgarnął tyle kasy, że już więcej nie trzeba. Co do tematu lipnie dzialalo


RE: LRC - wolno czy szybko? - MotorniczyTramwaju - 09-01-2011 23:05

Lipa, czekalem na zaladowanie math captchy daremnie :/ Nie wiem nawet czy jest jeszcze sens kampić na głupi general...


RE: LRC - wolno czy szybko? - pitfromhell - 09-01-2011 23:06

Czyli trzeba zmienić bota ?Big Grin


RE: LRC - wolno czy szybko? - Morfit - 09-01-2011 23:44

Pit, po tych wszystkich negatywnych opiniach wyżej czas na pozytywną.
Otóż na dzisiejszym restocku zadziałało wszystko ( prawie wszystko ) cud i git ( przynajmniej mnie ). Jedyny problem sprawiło logowanie. Nie wpisało mi automatycznie meila i hasła, ale urwałem 75$ Tongue To na tyle .


RE: LRC - wolno czy szybko? - Dominator - 09-01-2011 23:49

motorniczy... Fart cię opuscił heh
Pitfromhell - lrc jest najlepsze na swiecie i wątpie zeby ktos napisał lepsze


RE: LRC - wolno czy szybko? - Satan - 10-01-2011 06:23

@Motorniczy
Świeć Panie Nad Jego Duszą... [*]

Dla mnie restock udany. Miałem tylko dwa problemy Tongue Wolno ładujące się strony ale to standard. Dobrze że white screenów nie miałem. I jeszcze coś. Ustawiłem w pierwszej kolejności 25$ natomiast LRC 3 razy wchodziło mi samo do 150$ na które nie miałem PTZ Sad Ale jestem zadowolony. Wszystko LRC mi wypełnił ;D


RE: LRC - wolno czy szybko? - pitfromhell - 10-01-2011 10:10

U mnie też działało jak należy ale strasznie wolno, na Mozilli szybciej śmigało Big Grin


RE: LRC - wolno czy szybko? - ketrab - 10-01-2011 10:30

Ja muszę zrezygnować z autofilla na logowanie i wpisywać ręcznie, bo po wypełnieniu captchy (i wcześniej mailu i hasła), strona się odświeża i zabawa trwa dalej, a nie loguje mnie do wybranej kategorii. Oprócz tego raczej bez większych błędów, oprócz popularnego wolnego ładowania. Tak to "szybko" działało, że zdążyłem otworzyć Chrome i tam zamówić..