Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aukcje "High Rollers" - nie możesz podbić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Aukcje "High Rollers" - nie możesz podbić? (/Temat-Aukcje-High-Rollers-nie-mozesz-podbic-19619)



Aukcje "High Rollers" - nie możesz podbić? - Synkretysta - 18-01-2011 09:38

Dziś w nocy Lockerz uruchomiło nowy podział aukcji:

1. Osoby mające na koncie do 10 000 PTZ mają dostęp do strefy
[Obrazek: GENERAL_BACK.jpg]
w tej strefie można podbijać tylko do 10 000 PTZ

2. Osoby mające na koncie 10 001 i więcej PTZ mają dostęp tylko do strefy:
[Obrazek: Congrats_High_Roller.jpg]
I tu nie ma ograniczenia w licytacjach.
Z konta powyżej 10 000 PTZ nie uda się podbić w strefie normalnej - nie mamy możliwości.

Nie wiem po co Lockerz zrobiło taki podział - jest wg mnie do d..y.


tylko teraz rodzi sie pytanie - mam 10 000PTZ, podbiłem aukcję na strefie normalnej- i ktoś kliknął mi w decala...mam 10 003. Co wtedy?.
Czy automatycznie zostaje mój BID wywalony jako nie kwalifikującego się uczestnika?


RE: Aukcje "High Rollers" - cinexik - 18-01-2011 11:07

Nie umiem odpowiedzieć na twoje pytanie, ale jest błąd bo zamiast 10 001 jest
synkretysta napisał(a):2. Osoby mające na koncie 10 0001 i więcej PTZ mają dostęp tylko do strefy:


Wg. mnie też to do dupki jest Tongue


RE: Aukcje "High Rollers" - znikajacypunkt - 18-01-2011 12:10

Wg. mnie świetna sprawa. Nie zbieram ptz bo mi się nie chce. Utrzymuje na poziomie 5 - 7k ptz i to mi wystarczy do wygrania paypala czy jakiegoś Ipoda Shuffle. Świetne posunięcie ze strony Lockerz. Teraz mogę spróbować sił w aukcjach.

Pozdrawiam


RE: Aukcje "High Rollers" - D3S1DER1UM - 18-01-2011 12:18

Heh bez sensu. Niech wrócą stare aukcje. Teraz pewnie też nie da się nic wylicytować.