Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dobre gry (/Temat-Dobre-gry-19635)

Strony: 1 2


Dobre gry - Boonys - 18-01-2011 16:03

Yo!
Chodzi mi o tytuły które nie potrzebują jakichś piekielnych wymagań,i w które można sobie pograć w spokoju (tylko nie takie które się da przejść w 5h...).Wszystko tylko nie fps,za dużo emocji,również nie samochody bo nie umiem jeździć...
Bardziej RPG i RTS'y (to strategie,nie?)
Proszę o pomoc bo umieram z nudów.
Pozdro


RE: Dobre gry - Morfit - 18-01-2011 18:00

Dragon Age Początek.
Bardzo fajna gra. Emocji starcza na jakieś 80-90 godzin. Jest w stylu RPG. Ta gra nie ma jakichś superowych wymagań ( ja na IntelDual Core E5200 2,5GHz @ 3,66 gram na maxa i 30 klatek na sekundę ). Fabuła jest wciągająca. Jedyne co może Ci sprawić problem to trudność. Ja na poziomie normalnym utknąłem w 1/4 gry ( jestem w ruinach wilków - może ktoś pomoże ). Ogółem dla mnie gra 8/10

Ewentualnie polecę Ci grę FAHRENHEIT. Jest to gra, w której trzeba dokonywać trudnych wyborów. Niestety później musisz znosić ich konsekwencje. W tą grę pograsz mając nawet 1GHz procesor, bo nie jest wymagająca. Gra jest świetnym przykładem tego, że grafika nie jest najważniejsza. Osobiście wczoraj ukończyłem grę na jedno z sześciu możliwych zakończeń. Wciągająca fabuła. Polecam grę na padzie - o wiele większa zabawa. Moja ocena tej gry 10/10. Zabawa starcza na jakieś 10h. Jeśli posiadasz konsolę PlayStation3 to polecę Ci Heavy Rain. Heavy Rain jest od tego samego wydawcy co Fahrenheit - Quantic Dream. Gra się w nią na takiej samej zasadzie jak Fahrenheit.

Wszystkie gry wyżej wymienione są wg. odpowiednimi grami na późne zimowe wieczory.


RE: Dobre gry - Boonys - 18-01-2011 19:26

Wielkie dzięki za pomoc,a ten FAHRENHEIT,ma jakąś dalszą nazwę?
Bo znalazłem grę Indigo Prophecy i nie wiem czy to to,a jeżeli nie to nie masz może linka do downloadu?xP


RE: Dobre gry - nothing - 18-01-2011 19:30

Polecam League off Legends gra przez neta i bardzo fajna


RE: Dobre gry - Royside - 18-01-2011 23:30

Fahrenheit? chłopie ta gra to miazga!

Mass Effect też Smile


RE: Dobre gry - Morfit - 18-01-2011 23:49

@UP.
W jakim sensie MIAZGA ? Bo jak w sensie negatywnym to Cię nie będę już lubić.

@TOPIC : Nie polecam Ci Ojciec Chrzestny II
Ten Fahrenheit to : Fahrenheit Indigo Prophercy tak jak pisałeś.
Za drugą część Fahrenheita dałbym sobie uciąć palca.


RE: Dobre gry - Royside - 19-01-2011 09:14

Fahrenheit to miazga , gra wymiata , jest naprawdę świetna , nie wiem czemu nie zdecydowali się na kontynuacje. Chyba z 6 razy zdążylem przejść i instaluje ponownie Smile


RE: Dobre gry - nothing - 19-01-2011 09:20

Jeszcze polecam Warhammer 40,000 Dawn Of War 2 bardzo fajna gra i bardzo długa Smile


RE: Dobre gry - Daminn - 20-01-2011 20:10

Hirołsy 3!!


RE: Dobre gry - michal2612 - 21-01-2011 14:28

(20-01-2011 20:10)Daminn napisał(a):  Hirołsy 3!!

Zgadzam się najlepsza część Lol