Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kradzież konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kradzież konta (/Temat-Rozwiazane-Kradziez-konta-19671)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Kradzież konta - zibi2400 - 19-01-2011 10:02

Witam.
Przed chwilą przyszedł do mnie email od lockerz , że moja zmiana emaila na lockerz doszła do skutku , a ja nie zmieniałem emaila i teraz nie mogę się zalogować na konto , nie wiem czy na symulatorze jakimś czy co .

Jest szansa że konto do mnie wróci ?
Wczoraj jak siedziałem jeszcze o 1 w nocy było wszystko normalnie , wiec ktoś musiał się nieźle śpieszyć.


RE: Kradzież konta - TheNumber348 - 19-01-2011 10:27

Akurat Lockerz jest do dupy jeśli chodzi o kradzież kont. Nie trzeba znać hasła poprzedniego maila, żeby zmienić na nowy. Jedyne co możesz zrobić to pisać do Lockerz.


RE: Kradzież konta - Admin - 19-01-2011 11:28

(19-01-2011 10:02)zibi2400 napisał(a):  Witam.
Przed chwilą przyszedł do mnie email od lockerz , że moja zmiana emaila na lockerz doszła do skutku , a ja nie zmieniałem emaila i teraz nie mogę się zalogować na konto , nie wiem czy na symulatorze jakimś czy co .

Jest szansa że konto do mnie wróci ?
Wczoraj jak siedziałem jeszcze o 1 w nocy było wszystko normalnie , wiec ktoś musiał się nieźle śpieszyć.

Nie martw się nie Ty pierwszy straciłeś konto - mam dla Ciebe dobrą wiadomość, masz duże szanse na jego odzyskanie, przejrzyj dział z tłumaczeniami tam na pewno znajdziesz wzór maila, który powinneś wysłać. Napisz prawdę, że Cie ktoś okradł z konta podaj stare pasy i poproś o przywrocenie starego maila - na pewno się zgodzą.


RE: Kradzież konta - zibi2400 - 19-01-2011 11:53

Kurde nie mogę tam niczego takiego jak mi trzeba znaleźć w tłumaczeniach. 45k poszło się paść.


RE: Kradzież konta - cpr - 19-01-2011 13:52

(19-01-2011 11:53)zibi2400 napisał(a):  Kurde nie mogę tam niczego takiego jak mi trzeba znaleźć w tłumaczeniach. 45k poszło się paść.

Catch->

"Dear Admin,
I`m writing because someone has stolen my account in Lockerz. I`ve recently received a message that my e-mail has successfully been changed but it was not made by me! Could you please restore my previous settings?
Wormest greetings Smile"


pisane na szybko, ale powinno być ok


RE: Kradzież konta - zibi2400 - 19-01-2011 17:38

To co mi odpisała Kathy
I'm sorry to say that it does look like your account was hacked.

Forwarding to the teach team to help you. This is not a quick fix and most likely will take several weeks.

Best,
Kathy


RE: Kradzież konta - BartuS - 19-01-2011 17:44

jednym słowem - kilka tygodni poczekasz - na resie nie bedziesz Jerk


RE: Kradzież konta - zibi2400 - 19-01-2011 17:47

Mam konto brata ale tylko 4 k ptz , no i nie wiem co zrobić chciałbym pp wziąć ale czy mogę swojego normalnie dać ??


RE: Kradzież konta - BartuS - 19-01-2011 17:51

przed restockiem z-listerów, którzy nic nie zamówili ja zmieniłem kilka h przed restockiem e-maila no i niestety nie mogłem się zalogowac, wiec lepiej dodaj na pp tego emaila brata


RE: Kradzież konta - zibi2400 - 19-01-2011 17:52

Brat nie ma pp Big Grin