Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LRC PRO skrypt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LRC PRO skrypt (/Temat-LRC-PRO-skrypt-19895)

Strony: 1 2 3


LRC PRO skrypt - Coristo - 23-01-2011 10:51

Witam mam pytanko.
1.Ma ktoś skrypt do LRC który automatycznie wchodzi do danej kategori?
2.Da się jakoś zrobić jak wygrałem coś na jednym koncie to da się jakoś zrobić aby logowało się na drugie konto na ptzplace? (+zmieniało imie i nazwisko do przesyłki)


RE: LRC PRO skrypt - pitfromhell - 23-01-2011 11:27

Ten skrypt wchodzi od razu do electronics:

Cytat:var Boutique = 'Electronics';
if (document.getElementById('boutiques'))
window.location = $('.boutiqueTitle:contains("'+Boutique+'")').parent('a').attr('href');

Jeśli chcesz do jakieś innej kategori to 'Electronics' zmień na 'Brands we love' na przykład.

A jeśli chodzi o inne konto to używaj np LRC Pro i Java, bo tak się nie da Smile A takt zamawisz szybko LRC PRO i lecisz szybko na mozille np. albo na Chrome i Java skryptem zamawiasz.

Pozdro


Aha i pamiętaj wielkość liter ma znaczenie...:/


RE: LRC PRO skrypt - Spyrek - 23-01-2011 11:49

Da się, wystarczy z rejestru eksportować sobie wartości do pliku i ustawienia LRC zmieniasz kilkoma kliknięciami.

HKEY_CURRENT_USER\Software\LRC\RedeemScript


RE: LRC PRO skrypt - pitfromhell - 23-01-2011 11:51

Bez przesady, każda sekunda się liczy xD Java skrypt jest odpowiedniejszy Big Grin


RE: LRC PRO skrypt - Coristo - 23-01-2011 13:29

@pitfromhell
Plusik leci dzięki.


RE: LRC PRO skrypt - ksomix - 23-01-2011 14:44

Mam pytanie, gdzie wkleic ten skrypt?? Zabardzo sie na takich rzeczach nie znam. Big Grin


RE: LRC PRO skrypt - Dominator - 23-01-2011 14:46

(23-01-2011 14:44)ksomix napisał(a):  Mam pytanie, gdzie wkleic ten skrypt?? Zabardzo sie na takich rzeczach nie znam. Big Grin


stwórz w folderze LRC notatnik, wklej ten skrypt i zapisz go jako wszystkie programy o nazwie custom_script.js


RE: LRC PRO skrypt - ksomix - 23-01-2011 14:48

Dobra dzieki masz plusa. ;]


RE: LRC PRO skrypt - Jumper002 - 23-01-2011 16:02

(23-01-2011 11:49)Spyrek napisał(a):  Da się, wystarczy z rejestru eksportować sobie wartości do pliku i ustawienia LRC zmieniasz kilkoma kliknięciami.

HKEY_CURRENT_USER\Software\LRC\RedeemScript

Spyrek dzięki, nie pomyślałem o tym, że te dane są przechowywane w rejestrze, masz plusa Smile


RE: LRC PRO skrypt - diabloo07 - 23-01-2011 16:12

Po co wchodzic w rejestr skoro szybciej jest otworzyc opcje i zmienic dane?