Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) (/Temat-Jak-skonfigurowac-tajemnicza-malpke-Greasemonkey-2411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Smoczysko - 27-02-2010 13:03

Na wstępie zastrzegam, że monkey'a używasz na własną odpowiedzialność, gdyż Lockerz może za to poczęstować banem... Nie jest to w 100% potwierdzone, ale ja wolałbym nie ryzykować Smile Poradnik dla dociekliwych. Smile
A więc:

1. Ściągamy Greasemonkey'a do FireFoxa (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/748)
2. Ściągamy skrypt: http://z1.przeklej.pl/przs4262/7d1697ba000811a24b881399/redeem_www.przeklej.pl.rar?przid=80c2366844
3. Rozpakowujemy, otwieramy notatnikiem plik 'redeem_quick.user'
4. Wpisujemy w odpowiednich miejscach swoje dane (w wersach zaczynających się od "var...", dane wpisujemy między cudzysłowiami, na przykład:
var firstName = "Jan";
var lastName = "Kowalski";
analogicznie do adresu itp.) Wersów zaczynających się od 'document...' nie ruszamy.
5. Zapisujemy, zamykamy.
6. Otwieramy ten sam plik za pomocą firefoxa.
7. Voila, zrobione Smile

Wiem, że już jest po restocku i ten monkey na obecną chwilę jest mało przydatny, ale ciągle dużo osób się o to pyta, więc postanowiłem sprawę co nieco rozjaśnić...


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Alcor - 27-02-2010 13:09

Za używanie tego programu w czasie restocku dostaje się bana, więc nie polecam. Tongue


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - QoorChuck - 27-02-2010 13:20

Mam nadzieję, że lockerz ma blade pojęcie jak wykryć coś takiego ale jeśli nie to na wszelki wypadek napisałem do nich wysyłając linki do tego programu i skryptu.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Magnus - 27-02-2010 13:54

Nie używajcie tego dostaniecie bana na 100% Smile


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Mathis K - 27-02-2010 15:49

mam nadzieje ze za uzywanie tego jest ban bo to troche nie fair dla innych Smile


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Plomien - 27-02-2010 17:00

nie raczej się nie dostanie bana za to, bo to jest jak autofill, a lockerz na autofilla pozwala Wink
małpka jest bezpieczna Smile


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - reedo - 27-02-2010 17:02

Autofill jest dozwolony, ale skrypty nie, a Greasemonkey to platforma do wykonywania skryptow.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Yanke$ - 27-02-2010 19:05

Według mnie jest to nielegalne i oby dla wszystkich korzystających z tego użytkowników był ban !


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - joke16 - 27-02-2010 19:41

Urywek z regulaminu forum: "4. Oszukiwanie
Zakazuje się tworzenia postów/tematów radzących jak oszukiwać w serwisie Lockerz.com."


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Smoczysko - 27-02-2010 20:55

To nie jest poradnik jak oszukać, po prostu dużo osób pytało się o co w ogóle chodzi z tym Greasemonkeyem, to rozjaśniłem.