Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nieużywane konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nieużywane konta (/Temat-Rozwiazane-Nieuzywane-konta-2422)



[Rozwiązane]Nieużywane konta - pkr - 27-02-2010 15:19

Witam,

namawiałem znajomych do zakładania kont, prawdopodobnie 90% z nich nie będzie ich używać. Często dane są nawet z kosmosu Smile

Nie mam nic wspólnego z tymi kontami (IP, nr. karty sieciowej itp)

Pyt. czy biorę odpowiedzialność za takie konta? Czy to też są konta typu fake?
Bana chyba za coś takiego nie dostanę, co?


RE: Nieużywane konta - Kilol - 27-02-2010 15:24

Nic ci nie grozi. Nie od ciebie zależy kto co z robi ze swoim kontem.

Fake konto, to takie, które zakładasz na swoim adresie IP i które mają fałszywe dane.


RE: Nieużywane konta - reedo - 27-02-2010 15:28

Cytat:What your friends do with their accounts will not affect
yours. As long as you're playing by the rules, you're safe. Thanks for your
interest!

Cytat:To, co twoi znajomi robia z ich kontami, nie wplynie w zaden sposob na twoje konto. Jak dlugo grasz zgodnie z zasadami, jestes bezpieczny. Dzieki za zainteresowanie!

To odpowiedz na mojego maila do Lockerz.


RE: Nieużywane konta - pkr - 28-02-2010 02:45

A czy coś mi grozi, jeśli zaprosiłem czterech ludzi, którzy logują się z tego samego IP? przy czym te cztery konta nie mają nic wspólnego z moim kontem poza zaproszeniem.


RE: Nieużywane konta - Admin - 28-02-2010 07:53

To pytanie powineś skierować bezpośrednio do lockerz, nie do Nas, nie możemy za nich ręczyć.
A to że ktoś Ci zaraz napisze tak/nie, nie oznacza że tak się stanie.


RE: Nieużywane konta - Magnus - 28-02-2010 10:05

Napisz do lockerz o zaistniałej sytuacji Smile / napewno jakoś to rozpatrzą


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nieużywane konta - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.