Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dylemat- mam 3 fejki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dylemat- mam 3 fejki (/Temat-Rozwiazane-Dylemat-mam-3-fejki-245)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Dylemat- mam 3 fejki - kudi - 05-12-2009 20:36

Siemka mam dylemat Big Grin a mianowicie moi znajomi kazali mi wysłać maila z zaproszeniem to wysłałem i nazbierali mało pkt za tą gierke więc podawali mi inne maile zebym wysyłał i wpisywali te same dane co wcześniej i mam jedno pod drugim ich dane czy grozi mi cos za to? własnie dzisiaj osiągnąłem 20 znajomych i troche sie boje ze moge dostac bana Smile


RE: Dylemat - Joker - 05-12-2009 20:45

Masz jeszcze jakichś znajomych co chcą ponownie zrobić konto ? możesz za to dostać bana raczej ale niewiem. Każdy może mieć tylko jedno konto... więc raczej jak Ci z lockerz to wykryją to będzie ban, albo Ci nagrody nie przyślą przynajmniej tak myśle.


RE: Dylemat - Verudi - 05-12-2009 21:13

Moim zdanie w razie wykrycia nie Ty będziesz miał przerąbane, lecz Twoi znajomi bo oni mają kilka kont. Ty za to nie powinieneś dostać bana, czy stracić PTZ. To są tylko moje przypuszczenia Smile


RE: Dylemat - kudi - 05-12-2009 21:29

też tak myśle i kolega mi tak mówił zobaczymy :] dzięki za odpowiedzi


RE: Dylemat - cansis - 05-12-2009 22:06

mam PYTANIE jak dostane bana to:
-skasują mi PTZ
-skasują mi znajomych
-skasują mi całe konto
-zabiorą koszulkę z-list xd
?????????????????????????????????


RE: Dylemat - kudi - 05-12-2009 22:08

Panowie przyznam sie założyłem 3 fake konta co mam zrobić zeby mnie nie zbanowali własne dzisiaj jestem Z listerem mam 20 znajomych! jak to im napisać?


RE: Dylemat - Admin - 05-12-2009 22:10

myśle że połowa forum ma kilka fajk kont temat był poruszany kilkakrotnie i przy ilości 3 fajk kont nie powinni Ci nic zrobić - szczególnie jeśli każde było na inne dane.


RE: Dylemat - kudi - 05-12-2009 22:12

5 fake kont 1 na brata 2 na siostre i 3 na jakieś przypadkowe dane ;] to juz jestem spokojny bo 5 kont moze byc na 1 ip ;]


RE: Dylemat - Kilol - 05-12-2009 22:12

(05-12-2009 22:06)cansis napisał(a):  mam pytanie czy jak dostane bana to nie będę mógł już nigdy mieć konta na lockerz.com?

Moich znajomych Lockerz zbanował na zawsze za robienie kont Fake, więc pewnie banują na wieki.Huh


RE: Dylemat - kudi - 05-12-2009 22:15

ja tak myśle i chyba napisze że ja mam jedno konto a moja rodzina ma 4 i zeby mnie nie banowali Admin co myślisz?