Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odyss Amnesty Week - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Odyss Amnesty Week (/Temat-Odyss-Amnesty-Week-25)

Strony: 1 2 3


Odyss Amnesty Week - Agataxaa - 09-11-2009 00:47

"Ruszyło nowe wydarzenie w serwisie lockerz, nazwane ?Odyss Amnesty Week?

Czyli ?Tydzień amnestii Odyssa?. Akcja ma na celu dania ostatniej szansy osobom które oszukiwały. Działa to w następujący sposób: Masz dwa tygodnie na napisanie maila i przyznania się, w jaki sposób oszukiwałeś, kiedy, i na ile PTZ. Oddys usunie PTZ z twojego konta które zarobiłeś w nieuczciwy sposób. Natomiast jeśli oszukiwałeś i nie wyślesz maila to twoje PTZ zostaną wyzerowane do okrągłego 0. Możliwe jest również, że stracisz dostęp do serwisu lockerz (dokładniej, to twoje konto zostanie zablokowane).

Aby uzyskać amnestię napisz na maila [email protected] do 11:59 PM EST dnia 13 listopada 2009. Lockerz dodaje, że nie należy oczekiwać na odpowiedź zwrotną. Należy pamiętać, że wszystkie PTZ zostaną skorygowane w ciągu najbliższych kilku tygodni."- Taka wiadomość pojawiła się na stronie lockerz.com.pl ,co sądzicie na ten temat?


RE: Odyss Amnesty Week - Admin - 09-11-2009 10:02

(09-11-2009 00:47)Agataxaa napisał(a):  "Ruszyło nowe wydarzenie w serwisie lockerz, nazwane ?Odyss Amnesty Week?

Czyli ?Tydzień amnestii Odyssa?. Akcja ma na celu dania ostatniej szansy osobom które oszukiwały. Działa to w następujący sposób: Masz dwa tygodnie na napisanie maila i przyznania się, w jaki sposób oszukiwałeś, kiedy, i na ile PTZ. Oddys usunie PTZ z twojego konta które zarobiłeś w nieuczciwy sposób. Natomiast jeśli oszukiwałeś i nie wyślesz maila to twoje PTZ zostaną wyzerowane do okrągłego 0. Możliwe jest również, że stracisz dostęp do serwisu lockerz (dokładniej, to twoje konto zostanie zablokowane).

Aby uzyskać amnestię napisz na maila [email protected] do 11:59 PM EST dnia 13 listopada 2009. Lockerz dodaje, że nie należy oczekiwać na odpowiedź zwrotną. Należy pamiętać, że wszystkie PTZ zostaną skorygowane w ciągu najbliższych kilku tygodni."- Taka wiadomość pojawiła się na stronie lockerz.com.pl ,co sądzicie na ten temat?

Ładny mini artykuł Agato Smile)
ja osobiście nic nie robiłem w tym kierunku,
mimo iż kilka osób przy rejestracji podało dane typu "dsafadsf"
przy pierwszym uzupełnieniu rownież miałem dodanych takich użytkowników a nagrode z lockerz dostałem.


RE: Odyss Amnesty Week - jakubixioraczek - 10-11-2009 14:34

(09-11-2009 10:02)Admin napisał(a):  przy pierwszym uzupełnieniu rownież miałem dodanych takich użytkowników a nagrode z lockerz dostałem.

Poprostu wtedy jeszcze nie zwracali uwagi na fake. Ale teraz to nie przejdzie. Chociaż moim zdaniem to dobrze.


RE: Odyss Amnesty Week - Mała1988 - 10-11-2009 23:37

a co ja mam zrobić?
dostałam od nich emaila z wiadomością o oszustwach, że każdy ma szansę sie przyznać i PTZ które otrzymałeś przez oszustwo zostaną zabrane.
Mam taką sytuację iż mieszkam razem z narzeczonym ,mamy internet i dzielimy laczę przez ruter.Mamy takie same IP.Problem w tym że przy rejestracji na Locker nie jest dokładnie zaznaczone czy ma sie podać adres zameldowania czy zamieszkania.
Podałam adres zameldowania-różni się od tego co teraz mieszkam. Ja dostałam emaila o tych oszustwach a michał nie.
Czyli oni podejrzewają że jestem oszustką ? podałam swoje prawdziwe dane osobowe przy rejestracji, nie oszukiwałam przy PTZ.
Ale w ich oczach jestem chyba oszustką skoro dwa różne kątka są z tego samego IP a mają różne adresy zamieszkania.


RE: Odyss Amnesty Week - Admin - 11-11-2009 02:29

(10-11-2009 23:37)Mała1988 napisał(a):  a co ja mam zrobić?
dostałam od nich emaila z wiadomością o oszustwach, że każdy ma szansę sie przyznać i PTZ które otrzymałeś przez oszustwo zostaną zabrane.
Mam taką sytuację iż mieszkam razem z narzeczonym ,mamy internet i dzielimy laczę przez ruter.Mamy takie same IP.Problem w tym że przy rejestracji na Locker nie jest dokładnie zaznaczone czy ma sie podać adres zameldowania czy zamieszkania.
Podałam adres zameldowania-różni się od tego co teraz mieszkam. Ja dostałam emaila o tych oszustwach a michał nie.
Czyli oni podejrzewają że jestem oszustką ? podałam swoje prawdziwe dane osobowe przy rejestracji, nie oszukiwałam przy PTZ.
Ale w ich oczach jestem chyba oszustką skoro dwa różne kątka są z tego samego IP a mają różne adresy zamieszkania.

Nie sądze by to miało jakis wpływ na bieg sprawy, jesli nie robisz fałszywych meili i w żaden sposób nie oszukujesz lockerz Smile co do meili to wysyłane one są losowo i w róznych godzinach tak wieć narzyczony prawdopodobnie dostanie maila pozniej.


RE: Odyss Amnesty Week - xellos666 - 11-11-2009 08:35

A ja jestem ciekawy czy ktoś jeszcze dostał takiego maila z ostrzeżeniem...


RE: Odyss Amnesty Week - Admin - 11-11-2009 09:55

(11-11-2009 08:35)xellos666 napisał(a):  A ja jestem ciekawy czy ktoś jeszcze dostał takiego maila z ostrzeżeniem...

ee praktycznie każdy? Tongue jeśli Ty nie dostałes to znaczy że w niedalekiej przyszłości dostaniesz Smile


RE: Odyss Amnesty Week - carolina - 11-11-2009 10:52

Ja też dostałam. Wysłaliście maila, że przyznajcie się do oszustwa czy nie?


RE: Odyss Amnesty Week - Admin - 11-11-2009 11:11

to dostał praktycznie każdy a ten kto "jeszcze" nie dostał to dostanie Tongue

co do Twojego pytania to zależy czy ktoś oszukiwał ja nie oszukiwałem więc się nie mam do czego przyznać Smile
Jeśli oszukiwałaś i na przykład zrobilaś 5 maili na swoim kompie to możesz się przyznać i zabiorą Ci jedynie punkty za te 5 maili, jednak jeśli się nie przyznasz a ONI zorientują się że coś kombinowałaś to wyzerują ci WSZYSTKIE punkty Undecided


RE: Odyss Amnesty Week - carolina - 11-11-2009 11:23

Dobra... to ja chyba jednak wole wysłać tego maila... ;] A jeśli odejmą mi te punkty to czy zostane również wykasowana z Z-List Member?