Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Brak połączenia z Lockerz ;/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Brak połączenia z Lockerz ;/ (/Temat-Rozwiazane-Brak-polaczenia-z-Lockerz-2558)



[Rozwiązane]Brak połączenia z Lockerz ;/ - tuki15 - 01-03-2010 19:26

Od dnia restocku praktycznie nie mogę wejść na lockerz.com ;/ Za każdym razem strona ładuje się długo, po to, żeby wywalić komunikat: "Przekroczono limit czasu połączenia". Próbowałem czyścić ciasteczka, wchodzić z IE i jak narazie tylko bramka proxy wczytuje stronę, ale i tak nie mogę wziąc punktów za logowanie i odpowiedzieć na dailies ;/ Proszę o jakieś sugestie, bo ja już nie wiem co robić Sad


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - Nayare - 01-03-2010 19:29

Coz, dostales bana jak niektorzy w tym ja uzytkownicy. Napisalem do nich ze 3 maile o calej sytuacji i odpowiedzi sie nie doczekalem. Co prawda ja mam bana na ptzplace.lockerz.com ...


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - tuki15 - 02-03-2010 18:06

Jakim cudem mogłem dostać ban, skoro nie dostałem żadnego ostrzeżenia, anie nie oszukiwałem. Może mój brat ma jakieś fake zaproszenia, ale czytałem, że zerują ilość punktów na koncie oszusta. Czemu ma cierpieć 4 użytkowników za błędy jednego?


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - Nayare - 02-03-2010 19:30

Dostales bana za zbyt czeste odswiezanie. ignorowanie twoje adresu ip przez strone... poczekaj na odpowiedzi lockerz.


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - tuki15 - 02-03-2010 20:06

Te permanentny ban czy mnie odblokują ;/??


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - Alcor - 02-03-2010 20:07

Napisz do nich i się spytaj, wtedy będzie jasna sytuacja.


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - tuki15 - 03-03-2010 19:03

Żadnego kontaktu ze strony Lockerz, ale na szczęście dziś już mogę normalnie korzystać ze strony. Dziękuję za pomoc i proszę o zamknięcie tematu Wink


RE: Brak połączenia z Lockerz ;/ - Danio - 04-03-2010 17:01

Miałem identyczny problem. Na mozilli pokazuje mi sie ten pies a na operze działa juz wszystko. tuki15 sprawdz czy ci działa ptzplace.lockerz.com bo mi nie działa :/


[Rozwiązane][Rozwiązane]Brak połączenia z Lockerz ;/ - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.