Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odp. od lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odp. od lockerz (/Temat-Odp-od-lockerz-2623)

Strony: 1 2


Odp. od lockerz - k00b1 - 02-03-2010 22:06

Jak w temacie. Ile czasu potrzebuje ekipa lockerz zeby odpisac mi na maila? Otoz wyslalem im 2 maile z moimi pytaniami a w szkrzynce ciagle Bieda piszczy.
Mam Z-List od jakis 2-3tygodni, i nie dostalem maile z potwierdzeniem wysylki, tylko przypomnienie o uzupelnieniu danych. Myslicie ze moga to zlac i nie wyslac czy poprostu tyle T-Shirtow ze nie nadarzaja ?


RE: Odp. od lockerz - Kilol - 02-03-2010 22:11

Mogą olać twojego e-maila i nie odpisać. Ja odpowiedź dostałem po 2 tygodniach od wysłania. Myślę, że zależy to od ich pracy.
Bo wiadomo jak będą zajęci wysyłaniem potwierdzeń itp., to będziesz musiał czekać dłużej.


RE: Odp. od lockerz - mozambik1 - 02-03-2010 22:11

Na odpowiedz możesz trochę poczekać bo nie tylko ty im email'e wysyłasz, a z koszulkami były kłopoty i będą, bo nie zawsze maja tyle na stanie.


RE: Odp. od lockerz - Ober16 - 02-03-2010 22:11

Również nie dostałem od nich maila na temat wysyłki choć napisałem 2 razy.


RE: Odp. od lockerz - Daminn - 02-03-2010 22:23

Na maila się trochę czeka, cierpliwości. Może przyjść po kilku dniach, a nawet miesiącach. Jeśli dostałeś już emaila z gratulacjami i uzupełnieniem danych, to będzie ostatni email jaki w sprawie koszulki dostaniesz. Takie zawracanie im du*y nic nie da.


RE: Odp. od lockerz - lc51 - 03-03-2010 20:52

2 moich kolegów nie dostało.


RE: Odp. od lockerz - Leopard - 03-03-2010 20:54

Ja już tyle mail'i do nich wysłałem, z różnymi pytaniami i na jednego odpowiedzieli Sad.

Edit.

321 post ;D.


RE: Odp. od lockerz - reedo - 03-03-2010 21:41

Ja wyslalem maila z pytaniem o koszulke przez Contact us, ale w temacie dalem All other inquires. Wytlumaczylem, ze taki wybralem, bo chcialem uzyskac odpowiedz od zywego czlowieka i 2 dni pozniej dostalem maila tylko do mnie, ze koszulka zostala wyslana.


RE: Odp. od lockerz - DonHoracy - 04-03-2010 01:23

Lockerz rzadko odpisuje na maile. Przeważnie trzeba zadowolić się wiadomością od automatu, którą dostajemy zaraz po wysłaniu swojej. Napiszą tam kilka najczęściej zadawanych pytań z odpowiedziami i mamy się cieszyć. Pomyślcie na logike skoro od listopada do stycznia nie wysyłali koszulek to jakie muszą mieć zaległości. Do teraz pewnie jeszcze wysyłają zaległe koszulki a już nie wspomne o tych, co dobili zlistera np. w lutym Big Grin Ja na swoją czekałem ok. 2-3 miesiące ale myśle że warto bo porównując te stare koszulki, a tą która teraz dostałem to moja wygląda lepiej, przynajmniej materiał jest innego koloru i nie wygląda jak ściera do podłogi.


RE: Odp. od lockerz - ToMo - 04-03-2010 07:22

Ja czekam na potwierdzenie wysylki juz 2 miesiace Big Grin
Pare mailow do nich juz wysmarowalem a tu caly czas automat ;/